У Кам’янському вітали лікарів

З ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я у перший понеділок жовтня відзначається Міжнародний день лікаря. 2022 року він випав на 3 жовтня.

Здоров’ям мешканців Кам’янського дбають близько 550 лікарів, із них 108 сімейних лікарів загальної практики. Управління охорони здоров’я Кам’янської міської ради та політична партія нашого міста «Пчела» відзначили спеціалістів у своїй галузі.

«Шановні лікарі! Дякую вам за вірність своїй роботі, за любов і турботу, яку ви дійсно проявляєте до пацієнтів. Бажаємо Вам міцного здоров’я, успіхів та благополуччя на професійній ниві, терпіння, сімейної згоди та всіляких життєвих благ. Нехай у вашому житті не буде ситуацій, коли вам знадобиться допомога колег… Нехай доля випише пару пігулок від невдачі, поставить компрес із кохання і накладе шину удачі, щоб усе зрослося… Бажаємо, щоб ніколи не одягнулося небо вашої долі, а обраний вами нелегкий шлях нехай в’ється по стежці вдячних слів , теплих привітань та гідної оцінки вашої праці!», — зазначили гості заходу.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *