Кам’янський «Міськводоканал» запрошує на роботу фахівців

19 квітня на підприємстві КВП КМР «Міськводоканал» відбувся «День відкритих дверей», організований Кам’янським міським центром зайнятості.
Мета проведення заходу – ознайомлення мешканців, які знаходяться на обліку в центрі зайнятості з існуючими на підприємстві вакансіями та умовами працевлаштування на міськводоканалі.
Підприємство гостинно відкриває свої двері на зустріч людям бажаючим працювати та потребує спеціалістів робочих професій: слюсарів-ремонтників, бетонярів, водіїв автотранспортних засобів, лаборантів хімічного аналізу, бухгалтера.
В «День відкритих дверей» на Міськводоканал завітали: директор Кам`янського міського центру зайнятості Олег Морохов, начальник відділу взаємодії із роботодавцями Вікторія Черняк, заступник начальника відділу Вікторія Карлова та фахівці, котрі знаходяться в пошуках роботи.
До зібрання звернувся генеральний директор КВП КМР «Міськводоканал» Олександр Плахотнік, який презентував підприємство та ознайомив бажаючих отримати роботу із характером та умовами праці.
«Ми завжди чекаємо на підприємстві професіоналів і раді людям, які бажають та люблять працювати. Міськводоканал – одне з важливих стратегічних підприємств міста, в свою чергу адміністрація забезпечує стабільні виплати заробітної плати та повний соціальний пакет», – зазначив Олександр Плахотнік.
Зустріч претендентів та роботодавця відбувалася в формі «круглого столу». До розмови долучилися голова профспілки КВП КМР «Міськводоканал»: Марина Ялова, начальник відділу кадрів підприємства Олександра Чуприна, начальник з експлуатації мереж каналізації Леонід Борік, заступник начальника дільниці з обслуговування мереж водопроводу Михайло Приймак, начальник групи з благоустрою Володимир Самарець, начальник лабораторії з контролю якості питної та стічних вод Ганна Горбонос, начальник АТЦ – Пономаренко Віталій.
В ході відвертої розмови претенденти на вакансії, дізналися багато цікавої корисної інформації про підприємство та особливості роботи, вимог необхідної спеціалізації. Відбулося жваве обговорення існуючих вакансій із керівниками підрозділів міськводоканалу. Це допоможе в працевлаштуванні на підприємстві.
В сучасному житті знайти стабільну роботу з соціальними гарантіями від роботодавця нелегко. На Міськводоканалі – чекають на професіоналів своєї справи, яким створені належні умови праці.
Всі бажаючі зможуть відразу отримати направлення на роботу від міського центру зайнятості.
Охочих отримати на міськводоканалі роботу чекають у відділі кадрів КВП КМР «Міськводоканал», за адресою м.Кам’янське, вул. Широка, 16.

Вам будет интересно

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *