MamaRika надихнула українців новим треком «Щастя» (відео)

Повернувшись із європейського туру, MamaRika анонсувала нові пісні, які написала у проміжках між благодійними концертами. Одна з них — «Щастя», яка побачила світ 6 жовтня. У ній співачка співає про дитинство, батьківську хату та рідну землю. Виконавиця сподівається, що її робота додасть українцям віри та сил, нагадає про найголовніше у цей важкий час.

«Всі ми родом з дитинства… І коли болить душа, подумки повертаємось до рідної хати, де трава була така висока, а мамині обійми ховали від всіх бід…Зараз ми розкидані по світу, але тільки на рідній землі дихаємо вільно, бо тут наше щастя», — написала виконавиця в Instagram.

«Щастя» – пісня, яка повертає у найкращі миті нашого життя, у найтепліші куточки пам’яті, повертає додому…В країну дитинства, де хочеться заховатися від всіх і знову стати маленьким», — додала MamaRika.

Слухачі подякували співачці за пісню, в якій є душа, та за чуттєве виконання.

«Такі пісні не дають впасти. Нехай ніколи не гаснуть зорі!», «Дуже чуттєва, душевна пісня. Тримайся, моя країна! Перемога вже близько», «Дякую за хвилююче виконання та вкладання душі в пісню», «Можливо нам бракує пісень про «тачки» і «бабки», але хіба нам цього потрібно? Ось воно щастя — бути частиною народу, який пише такі пісні, що допомагають зрозуміти ким ми є! Безперечно, MamaRika має займати свою важливу нішу в українській музичній сім’ї!», — пишуть користувачі мережі під відео.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *