Гороскоп на 7 жовтня 2022 року

Овен

Сьогодні настав час подумати про перетворення побуту. Можна займатися страхуванням нерухомості. Можливо, ви почнете мріяти про зміну місця проживання, включаючи еміграцію. Стимулом змін можуть стати особисті плани, домашні події, професійні обставини.

Яким би не було рішення, обов’язково продумайте запасний варіант. Поза домом не афішуйте подробиці свого приватного життя, не виносьте сміття з хати. Найбільш емоційним Овнам слід побоюватися стресів. Розмову з батьками краще перенести на ранок.

Телець

Сьогодні ви можете отримати листа або офіційне повідомлення. У дорозі можливі непередбачені події. Важливі дзвінки, переговори, поїздки, візити будуть ефективнішими вранці. Будьте уважні: ваш партнер у цей час змінює стратегію.

Якщо вам головне — стабільність і надійність відносин, відразу скріплюйте всі домовленості документами з підписом і печаткою. Цього дня у Тельців велика потреба у спілкуванні з близькими рідними. Приводом для розмов може стати сімейний бізнес, діловий чи шлюбний союз.

Близнюки

Якщо вам запропонують новий незвичний спосіб заробітку, не відмовляйтеся. Він стане непоганим доповненням до вашого основного прибутку (особливо якщо це надання будь-яких послуг). Ранкові години сприятливі для покупки дрібних речей, придбання медикаментів, оплати лікування.

Наприкінці дня постарайтеся знайти прихований позитивний бік у непростій домашній ситуації. Близнюкам варто поставитися серйозніше до змін у поведінці друзів і партнерів: саме вони можуть стати для вас найнебезпечнішими конкурентами.

Рак

Сумувати сьогодні не доведеться. Можливо, у вас з’являться нові службові чи домашні обов’язки. Ви багато чого досягнете, якщо вмієте керувати своїми та чужими почуттями. Запам’ятайте: жодний віраж долі не страшний Ракам, які мають власний продуманий план дій.

Точний розрахунок та впевненість у собі у поєднанні з емоційним підйомом допоможуть вам відстояти свою думку перед опонентами. Не ідеалізуйте людей, з якими ви погано знайомі (наприклад, шефа, підлеглих, лікаря, найманих працівників).

Лев

Сьогодні головний предмет роздумів Левів — домашня обстановка. Вас може дратувати та обмежувати жорстка позиція батьків. Якщо ви не бажаєте чути моралі і хочете повної свободи, доведеться підшукати собі інше житло.

Але перш ніж приймати радикальне рішення (знімати квартиру, оформляти іпотеку), спробуйте поговорити з домочадцями. Перегляньте звичну тактику у справах, пов’язаних із любов’ю, творчістю, вихованням дітей: у цих сферах у вас з’являється більше свободи.

Діва

Різка зміна сімейної ситуації здатна вивести вас із рівноваги. Сьогодні можливий гострий конфлікт із батьками, господарями орендованого житла, партнером по шлюбу. Діви, народжені у серпні, ризикують пережити справжню кризу. Не поспішайте з необачними рішеннями та ретельно обміркуйте становище.

Ви досить проникливі, щоб зрозуміти суть того, що відбувається, і знайти вихід з будь-якої ситуації. Якщо вам не вистачає мудрої поради, шукайте допомоги у друзів або близьких родичів (бажано у тих, хто старший за вас).

Терези

Сьогодні Терези гостро реагують на негативні сторони ситуації, але схильні недооцінювати її позитивний потенціал. Відмовтеся від колишніх правил і почніть розробляти нову систему дій. Багато чого з того, що ви раніше забороняли, стає доступним.

Ретельно плануйте фінансові відносини, бездоганно оформлюйте платіжні документи. Не бійтеся шукати нових партнерів, зокрема за кордоном. Не відмовляйтеся від розмови з шефом: можливо він запропонує вам нову посаду або іншу систему оплати.

Скорпіон

Скорпіонам настав час відкривати нову сторінку в особистій біографії (міняти статус чи житло, освоювати професію). Сьогодні ви комунікабельні та промовисті, що полегшує навчання, спілкування, оформлення документів.

Вас також відрізняє прискіпливість та принциповість у виборі знайомств, засобів зв’язку, джерел інформації. Проникливість зробить вас чудовим психологом і детективом, а здатність до точного розрахунку — хорошим інженером чи будівельником. Налагоджувати контакти та вирушати у поїздку краще вранці.

Стрілець

Ваша енергія потребує нового виходу. Однак сьогодні багатьох Стрільців зупинить зайва чутливість або надмірна обережність. Можливо, не захочете ставити під загрозу свою безпеку або ризикувати сімейним благополуччям.

Це слушний момент для забезпечення тилів. Займіться розробкою розумного плану дій, застрахуйте цінності та накопичення. Можливо, вам доведеться відвідати закриту установу або таємно підписати довгострокову угоду.

Козоріг

Час кардинально переглянути особисті плани, а також умови шлюбного договору та ділового співробітництва. Перша половина дня є сприятливою для консультацій, переговорів, угод. Дипломатичність та делікатність поєднуйте з твердістю.

Будьте справжнім Козорогом, не дозволяйте маніпуляторам розжалувати себе. Уникайте експериментального підходу до вирішення проблем та дійте відповідно до стандартного протоколу. Уникайте стресових ситуацій. Якщо вони неминучі, не зациклюйтесь на них надовго.

Водолій

Вступ на посаду, зміна ділового чи соціального статусу не пройдуть безслідно для жодного Водолія. Можливо, сьогодні вам доведеться підписати офіційний документ, пройти через професійну чи психологічну кризу.

Вас може дратувати поведінка людей, старших за віком чи званням (наприклад, їх недоступність, принциповість, формалізм, прискіпливість). Однак, від першого контакту з ними може залежати ваша кар’єра. Не починайте стосунки з конфлікту, шукайте шляхи довіри та взаєморозуміння.

Риби

Знайти власну нішу за непростих обставин Рибам сьогодні не важко. Інтуїція та кмітливість, помножені на далекоглядність та креативність, допоможуть вам використати ситуацію з максимальною користю для себе. Для важливої ​​зустрічі або серйозної розмови, зокрема з дітьми, вибирайте ранок.

Невеликий відступ від звичного сценарію любовних відносин освіжить ваші почуття, а врешті-решт зробить взаємну прихильність міцнішою. Везіння в новій справі або в азартній грі може бути випадковим.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *