Найбільше підприємство Дніпропетровщини знижує виробництво

Криворізький гірничо-металургійний комбінат ПАТ ArcelorMittal Кривий Ріг (АМКР, Дніпропетровська обл.), найбільше гірничо-металургійне підприємство України, заявив про рішення обмежити в понеділок споживання електроенергії найбільш енергоємним обладнанням і тимчасово знизити поточне виробництво.

Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Це важливо для зниження споживання електроенергії у Кривому Розі та безпеки персоналу, що є нашим ключовим пріоритетом», – наголошується у повідомленні підприємства у Фейсбуці.

Водночас АМКР зазначив, що відвантаження продукції замовникам провадиться у плановому режимі.

«Сподіваємося повернутися до штатного графіка роботи виробничого обладнання після стабілізації енергозабезпечення в країні», – зазначило підприємство.

Раніше керівництво країни та енергетики звернулося до компаній та громадян України із закликом у понеділок увечері обмежити енергоспоживання у зв’язку з масованою російською ракетною атакою на об’єкти енергетичної інфраструктури.

Крім того, АМКР повідомив про початок процесу зупинення коксових батарей №№ 1-2 цього тижня у рамках виконання зобов’язань, закріплених в екологічних програмах Кривого Рогу та Дніпропетровщини.

«Виробництво коксу відбуватиметься на коксових батареях №№ 5-6, сучасних, високотехнологічних та відповідних природоохоронним нормативам. Нові батареї більш газощільні, що виключає втрати газу, які допускаються на старих батареях, а рівень запиленості та загазованості повітря робочої зони знижено на 30% «, — Зауважив генеральний директор АМКР Мауро Лонгобардо. ArcelorMittal Кривий Ріг є найбільшим виробником сталевого прокату в Україні. Спеціалізується на випуску довгомірного прокату, зокрема, арматури та катанки. Власником підприємства є ArcelorMittal.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *