«Дніпровагонмаш» наростив продаж

У вересні 2022 року вагонобудівні підприємства України передали замовникам 151 вантажний вагон. Про це повідомляє інформаційний сервіс «Вантажні перевезення в Україні».
Зокрема, за місяць українські вагонобудівники реалізували 69 платформ, 58 хоперів та 24 піввагони.
“Минулого місяця вперше змінилася структура продажу на користь платформ, які тепер становлять 46% продажів вагонобудівних заводів. Водночас піввагони, які тривалий час утримували лідерські позиції, перетворилися на аутсайдерів продажів”, — йдеться у повідомленні.
За 9 місяців “Дніпровагонмаш” та ЗМЗ “Карпати” підвищили свої результати у реалізації вагонів порівняно з 2021 роком. Водночас попередній рік був найскладнішим для вагонобудівної галузі.
За підсумками 2021 року українські вагонобудівники скоротили випуск вантажного рухомого складу на 31,2% порівняно з попереднім роком – до 1948 од. Лідерами з виробництва вагонів минулого року стали:
• Крюківський вагонобудівний завод – 1013 од.;
• «Дніпровагонмаш» — 461 од.;
• ОМЗ «Карпати» — 300 од.;
За словами голови правління АТ “Укрзалізниця” Олександра Камишина, останніми роками вагонобудування було нестабільним через відсутність державної позиції щодо терміну експлуатації вагонів.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *