“Атлетик” – чемпіон Кам’янського

У Кам’янському завершився осінній турнір міста з футболу. На стадіоні 18-ї школи у фіналі зустрічалися команди «АФК» та «Атлетик».

Як ми повідомляли раніше, у груповому турнірі ці команди зіграли 3:3, тож матч очікувався з особливим інтересом. У першому таймі ініціатива була за «АФК» – «академіки» більше атакували і після удару головою відкрили рахунок, перший тайм так і закінчився 1:0.

Після перерви малюнок гри змінився – «Атлетик» ніби знайшов другий подих. Спочатку «академіки» мали кілька небезпечних моментів, ледь не забили другий гол, але ініціатива перейшла до їхніх суперників. Після удару зі штрафного вони зрівняли рахунок, потім був ефектний вихід віч-на-віч, потім – штовхаючи в штрафному майданчику «АФК», у підсумку 3:1 на користь «Атлетика». Гра так і закінчилась.

Нагороди переможцям вручав керівник управління молоді та спорту міськради, голова Федерації футболу міста Едуард Коряк.

– Дякую всім за участь у турнірі, подяку мерові за допомогу в організації чемпіонату. І, звичайно, попереду у нас – нові турніри, адже Кам’янське – місто спортивне, – зазначив Коряк.