Тягнув шиєю 32,5 тони: дніпровський спортсмен встановив рекорд Гіннеса (відео)

У неділю, 23 жовтня, спортсмен із Дніпра Дмитро Грунський встановив всеукраїнський рекорд та рекорд “Книги рекордів Гіннеса”. Чоловік протяг на шиї найважчий поїзд — 32,5 тони на 11 метрів 55 сантиметрів за 1 хвилину та 18 секунд. Своє досягнення він присвятив боротьбі українського народу з окупантами та нашій перемозі. 

Про це повідомляє Інформатор з місця події. Такий успіх світового рівня відразу же підтвердили дипломом Гіннеса. Цього не робили в Україні понад 10 років.

“Так екстремально, як сьогодні зробив це Дмитро, до цього принаймні в Україні, такого випадку я не знаю. Це перший, мабуть, випадок встановлення рекорду саме ось таким способом і настільки екстремально”, — відзначив Василь Вірастюк, почесний президент Федерації стронгмену України.

Дмитро готувався до цього рекорду досить давно. У 2017 році зробив схожу спробу з двома автівками.

“Саме таку вагу заявляв Гіннес – не менше 5 тонн. Далі ми з Національним Реєстром України працювали над тим, щоб якось це досягнення перевершити. Були спроби виконання цього номеру з вагоном трамвайним. Потім, коли ця спроба була вже вдалою, ми перейшли до вагону метрополітену та тренувалися з ним”, — розповів Дмитро.

Офіційну спробу цього рекорду було назначено на 24 лютого 2022 року. Проте повномасштабне вторгнення внесли свої корективи. На щастя, спеціалісти пішли на зустріч та погодилися відстрочити дату.

“Також складність полягала в тому, що мої тренування були за допомогою опори. Я прив’язував до рейок канат, одягав трос на шию та пересувався за допомогою канату. Так облегшуючи собі задачу. Тому що моя власна вага зовсім не велика наразі — 82-83 кілограми. Тому це для мене також було складністю”, — поділився рекордсмен.

Для спортсмена це був новий виклик. Адже з тросом та опорою йому вдавалося подолати відстань у 20 метрів. Тут же встановлена мінімальна дистанція — 5 метрів.

“Також має значення і сам трос. Трос, з яким я попередні свої спроби (долав — ред.), був 3-х міліметровим. Сьогодні ми використовували трос товщиною 2 міліметри”, — акцентував Дмитро Грунський.

Також Дмитро закликав усіх українців донатити на ЗСУ. Усі охочі приєднатися можуть відправляти кошти на картку Монобанк: 4119 4993 7490 0023 Дмитро Грунський. На ці гроші придбають усе необхідне на зиму для бійців.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *