У Дніпрі в лікарні чоловік окупував палату та обмазував двері фекаліями

У Дніпрі в лікарні Мечникова в одній із палат чоловік увімкнув кондиціонер і почав принижувати співробітників лікарні, які зробили йому зауваження.

Про це повідомляє Дніпро Оперативний, посилаючись на власні джерела.

На місце викликали поліцейських. Заявниця розповіла, що у п’ятій палаті живе чоловік, якого за документами виписали з лікарні п’ять років тому, але він продовжує займати приміщення та не реагує на зауваження. Жінка додала, що колишній пацієнт нецензурно обзиває медиків, агресивно поводиться, кидається на співробітників, а також обмазує фекаліями двері палат.

Особу чоловіка встановили. Ним виявився місцевий житель, 1969 року народження. Поліцейські знайшли чоловіка у п’ятій палаті. При спробі поговорити він почав проявляти агресію, лаятися з поліцейськими і спробував почати бійку.

Своє перебування у лікарні фігурант пояснив проблемами зі здоров’ям та необхідністю повторного обстеження. За словами сусідів чоловіка по палаті та медиків, фігурант приписує собі інвалідність та набір хвороб, щоб не залишати лікарню.

Крім того, чоловік почав їздити лікарнею на інвалідному візку, хоча інші пацієнти бачили, як він ходить самостійно. Колишнього пацієнта затримали для складання адміністративних матеріалів.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *