Мешканці Дніпропетровщини можуть замовити дрова через Інтернет-магазин

В Україні запустили інтернет-магазин «ДроваЄ». Він працює і для мешканців Дніпропетровщини. На сайті можна вибрати породу деревини, обсяг дров, сплатити замовлення та оформити доставку. Про це розповіли в обласній військовій адміністрації.

«Цього року зростає попит на деревину. Як і раніше, дрова можна придбати в лісогосподарських підприємствах. Але тепер зробити це можна простіше через сучасний інтернет-магазин «ДроваЄ». На сайті можна вибрати тип дров, дізнатися вартість, порівняти пропозиції, оформити заявку та сплатити онлайн», – зазначила заступник начальника відділу департаменту екології та природних ресурсів Дніпропетровської ОВ Дар’я Черниш.

Спочатку потрібно увійти до системи. Для цього – авторизуватися через банківські системи чи через цифровий підпис. Далі – вказати адресу доставки. Система автоматично підтягне найближчий лісгосп та список продукції. На вибір доступні різні породи деревини: дуб, ясен, сосна, вільха, тополя, осика, верба. Сплатити замовлення можна в особистому кабінеті. Для отримання дров потрібно надати документ, що засвідчує особу та номер платників податків. Деякі лісгоспи мають послугу доставки. Її вартість залежить від відстані та логістики. Можна забрати дрова та самостійно.

«Онлайн магазин працює цілий тиждень. Мешканці області вже придбали 30 метрів кубічних дров», – наголосив заступник начальника управління лісового та мисливського господарства, головний лісничий Валерій Величко. Одна людина може придбати до 15 метрів кубічних дров на рік, додав він.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *