Якщо без світла жити ще можна, то без води задача стає вдвічі складнішою. Адже вона потрібна і для приготування їжі, і для прибирання та ще купи важливих речей.
Styler ділиться практичними порадами облаштування нормального побуту без води із власного досвіду.
В усіх порадниках ви точно побачите очевидний пункт “запасіться водою”. Так, звісно, вона знадобиться вам у як можна більшій кількості. Проте насамперед подбайте про тару для цієї води.
Знайдіть вдома всі відра, каструлі, чайники, бутлі, каністри, пляшки тощо та переконайтеся, що вони придатні для використання. Після цього розподіліть, куди ви будете наливати технічну та питну воду. При цьому подумайте, чим вам буде зручніше користуватися для різних задач.
Наприклад, вмиватися із 20-літрового бутля навряд чи буде комфортно, тому для дрібних завдань виділіть маленькі пляшки.
Для того, щоб не сплутати місткості з різною водою, додайте маркування.
У магазинах, де продають питну воду в бутлях, можна придбати додаткову трубку. Зазвичай її ціна не перевищує двадцяти гривень.
Для чого вона нам? Наприклад, щоб помити волосся або посуд. Якщо ви будете лити воду прямо з тари, то витратиться в рази більше води, ніж могло б.
Для такої схеми краще використовувати бутлі з помпами. Просто замініть трубку в помпі на придбану та качайте воду через неї. Так ви зможете регулювати кількість води та спрямовувати потік у потрібне місце.
Тому краще лийте воду через такий імпровізований водопровід.
Крім трубки, заведіть у господарстві ківшика. У нього можна набирати воду, щоб вмитися та почистити зуби. У такий спосіб ви використаєте лише ту воду, що є в ньому, а не всю з пляшки.
Якщо у вашому будинку, водопостачання тимчасово все ж відновлюють, намагайтеся зробити всі справи, де потрібна вода, за цей час.
Насправді це працює на рівні інстинкту. Як тільки з крана побігло, наберіть воду, помийте посуд, прийміть душ тощо.
Коли готуєте без постійного водопостачання, намагайтеся використовувати якомога менше посуду, аби потім не мити його. Це подвійна економія часу та води.
За відсутності води гігієна та догляд за собою дещо страждають, проте робити мінімальні необхідні речі все ж потрібно. Тут у пригоді стануть засоби, до яких ми звикли за часів активної пандемії.
Використовуйте в побуті антисептики та серветки, щоб протерти руки. Для підтримання інтимної гігієни можна скористатися спеціальними серветками з молочною кислотою. А для чистоти коріння волосся використовуйте сухий шампунь.
Звичайно, ці способи є пародією на справжній душ, проте допоможуть деякий час зберігати свіжість.
Музичний захід відвідав міський голова Андрій Білоусов. "На Новій сцені театру сьогодні відбувся гала-концерт учнів…
Слідчі Дніпра повідомили про підозру зловмиснику. Підозрюваний у соціальних мережах називався волонтером та пропонував доставити…
У Кам'янському в будинку на просп. І. Франка, 20 (2-й під’їзд) триває поточний ремонт підʼїзду.…
14 травня в Музеї історії м. Кам'янське пройшла тематична зустріч музейних «посиденьок» «Україно, моя вишиванко».…
16 травня команда Кам'янської федерації кіокушин-кан карате прибула у Київ для виступу на Всеукраїнському турнірі…
Діти дізналися, як працюють справжні криміналісти, що входить до складу криміналістичної валізи, а також побачили,…