Головне підприємство Кам’янського змінило вивіску

Два-три місяці тому ми писали про вивіску, встановлену на центральній прохідній Каметсталі, колишнього ДМК. Тоді ми зазначили, що вивіска не тільки не відповідає нинішньому дню – вона була російською мовою, там було написано, що це – Дніпровський меткомбінат і є частиною корпорації «Індустріальний союз Донбасу», хоча підприємство вже отримало нову назву Каметсталь та нового власника – групу Ахметова-Новинського «Метінвест».

Сама вивіска була в жахливому стані — букви обсипалися, фон був схожим на щось страшенно подряпане. І тепер ситуація змінилася – центральну прохідну прикрашає нова вивіска, з написами «Метінвест» і «Камет-Сталь».

Може, компанія Ахметова-Новинського сама вирішила навести зовнішній вигляд прохідної в порядок, може наша публікація (а її читали керівники меткомбінату, це достовірно на 100%) подіяла, але результат очевидний – тепер зовнішній вигляд головного входу на підприємство відповідає сьогоднішнім реаліям. Звичайно, трохи шкода прощатися з найменуванням, яке знали десятки тисяч кам’янчан, але що поробиш – бізнес є бізнес, і події йдуть своєю чергою. Залишається тільки сподіватися, що Ахметов не продаватиме комбінат новому власнику, бо чутки ходять різні.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *