За даними слідства, директор одного з медичних установ Дніпропетровської області, залучаючи начальника управління, завідувача відділення та чотирьох лікарів, розробила масштабну схему незаконного заволодіння бюджетними коштами. Фігуранти вносили до відповідних баз інформацію про надання медичних послуг неіснуючим пацієнтам. Надалі звіти направлялися до Національної служби здоров’я України та були підставою для перерахування коштів.
Так, протягом 2021-2022 років на рахунки медустанови безпідставно було перераховано майже 67 млн. грн. бюджетних коштів.
Під час проведення обшуків за місцями роботи та проживання підозрюваних вилучили понад 220 тис. дол. США, 900 тис. грн., 23 тис. євро, документацію, що підтверджує фіктивність наданих медичних послуг, комп’ютерну техніку, чорнові записи.
Вирішується питання про обрання всім учасникам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється слідчим управлінням Головного управління Національної поліції у Дніпропетровській області, оперативний супровід – Управлінням стратегічних розслідувань у галузі ДСР Національної поліції України.
У Дніпрі слідчі повідомили 45-річній жінці про підозру за зберігання боєприпасів без дозволу. У ході…
Департаментом житлово-комунального господарства та будівництва Кам’янської міської ради за період з 26.06.2025 по03.07.2025 було проведено…
Подробиці розповіла Лариса Биданцева, керівниця Кам’янської станції обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф.…
Поліція Дніпра встановлює особу загиблого пішохода, а також свідків та очевидців смертельної дорожньо-транспортної пригоди. 27…
Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "За інформацією ПвК, оборонці неба збили над Дніпропетровщиною…
На одній з шахт Кривого Рогу трагічно загинув працівник. Про це повідомили у пресслужбі Криворізького залізорудного комбіату.…