У потязі з Дніпра до Києва військового змусили їхати у тамбурі

11 листопада військовослужбовець Віктор їхав до своєї родини у столицю потягом Інтерсіті “Дніпро-Київ”. На жаль, виявилося, що для деяких людей війни не існує. І замість подяки, пасажири звинуватили військового у “поганому запаху”. Тож попросили співробітницю “щось із цим зробити”. 

Провідниця підійшла до військового і попросила його піти спати у тамбур. Про це Інформатору стало відомо із публікації благодійного фонду “Країна нескорених”.

“Війна не пахне фіалками і люксовим парфумом, вона пахне потом, кров‘ю і смертю. Всі військові, які боронять нашу державу роблять все можливе і неможливе, щоб ніхто з нас не знав цього запаху! І це неприпустимо, щоб люди, які купили квиток, йшли спати в тамбур, а тим більше ті, які боронять нас з вами. Дуже хочеться почути реакцію Укрзалізниці, а також всіх перевізників які відмовляли нашим захисникам, бо це не перший такий випадок”, — написано у публікації.

Користувачі у соцмережах гостро відреагували на поведінку пасажирів. Люди писали, що подібні вислови взагалі неприпустимі для тих, хто захищає нашу державу.

“Деякі навіть і не відчувають, що в Україні війна, їх просто це не стосується, їх опанувала повна сліпота і глухота. І ось такий результат”, — поділилась враженнями одна з користувачів соцмережі.

У пресслужбі “Укрзалізниці” прокоментували інцидент та пообіцяли розібратися з проблемою. Компанія завила, що стюарди недостатньо чітко зреагували на ситуацію. У зв’язку з цим перевізник заявив, що організує тренінг для стюардів з дбайливого та уважного ставлення до захисників, яким вистачає стресу за межами потяга.

“Якщо схожа ситуація трапиться на ваших очах, ми просимо сповістити про неї негайно — начальникові поїзда, контактному центру або прямо у месенджері — і реагуватимемо блискавично”, — прокоментували у пресслужбі “Укрзалізниці”.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *