Козаки з Кам’янського привезли нагороди з Чемпіонату світу

Завершився 10-й ювілейний Чемпіонат світу з козацького двобою та Кубок світу з кікбоксингу WKU, який проходив 11-14 листопада 2022 р. в м. Брегенц (Австрія). В змаганнях приймали участь близько 1000 спортсменів з 40 країн світу: Великобританія, Чехія, Туреччина, Німеччина, Сербія, Італія, Непал, Японія та інші.
До складу збірної команди України увійшли 27 учасників різних вікових категорій. Серед них 6 спортсменів представляли КЗ «ДЮСШ №1» КМР (директор Микита ІВАШИНА Никита Ивашина).
Вихованців спортивної школи підготував тренер-викладач Євген ГОБОВ. Він також брав участь у змаганнях та виконав норматив Майстра спорту України міжнародного класу (МСУМК) з козацького двобою. Євген ГОБОВ виступав у категорії дорослі: 19 років і старше, вагова категорія 93+ кг. Він став срібним призером Чемпіонату світу в розділі «Герць-3» (ММА-full).
Спортсмени КЗ «ДЮСШ №1» КМР також продемонстрували чудові результати.
В категорії юніори: 16-18 років, вагова категорія до 70 кг, в розділі «Борня-3» (MMA-light)срібним призером змагань став Станіслав ТИМЧЕНКО.
В категорії юніори: 16-18 років, вагова категорія до 60 кг, в розділі «Борня-3» (MMA-light)перемогу в фіналі здобув В’ячеслав ТИМЧЕНКО. Спортсмен став володарем поясу чемпіона та виконав норматив Майстру спорту України з козацького двобою.
Бронзову нагороду Чемпіонату світу виборов Микита ПЕРЕМИЧКО.
В категорії юніори: 10-12, 13-15 років, вагова категорія до 45 кг, в розділі «Борня-2» (Kick-light) переможницею фінального поєдинку та володарем поясу чемпіона стала Єлизавета СТОГНІЙ.
В категорії юніори: 10-12, 13-15 років, вагова категорія до 35 кг, в розділі «Борня-3» (ММА-light) срібним призером змагань став Павло СОЛОВЙОВ.
Загалом вихованці КЗ «ДЮСШ №1» КМР разом зі своїм тренером вибороли 2 чемпіонські пояси, 2 золотих, 2 срібних та 1 бронзову нагороди.
Обласна федерація козацького двобою висловлюють подяку за можливість взяти участь у Чемпіонаті світу і внесок у розвиток козацького двобою в Україні та місті Кам’янському міському голові Андрію БІЛОУСОВУ. Також тренер і спортсмени щиро вдячні Марку ЧЕРНЯВСЬКОМУ та Марині ПОХОЛЬКО.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *