Оля Полякова зібрала величезну суму грошей на допомогу військовим

Співачка Оля Полякова зізналася, що зібрала чималу суму на допомогу пораненим українським військовим. Співачка в два рази перевищила заплановану суму збору та розсекретила ім’я благодійника рекордного внеску. Ним став військовий, захисник “Азовсталі” Михайло Діанов. Саме він пожертвував 1,7 млн. гривень, зібраних йому українцями, на біонічні протези для постраждалих під час війни. 

На початку жовтня Оля Полякова долучилася до команди благодійної платформи dobro.ua та Національного реабілітаційного центру Unbroken на базі Першого медоб‘єднання Львова, ставши амбасадоркою проєкту “Протези для Незламних”, та ініціювала власний збір коштів на лікування, реабілітацію та протезування українських військових. У рамках цієї ініціативи співачка запустила свій онлайн-марафон “Разом нас мільйони” за участю зірок, метою якого стала сума збору одного мільйону гривень.

“Я дуже пишаюся кожним, хто долучився до благодійної ініціативи “Разом нас мільйони. Протезування для Незламних” і зробив свій внесок у лікування наших військових. За три тижні разом з благодійниками платформи dobro.ua ми зібрали понад 2 мільйони гривень — значну суму, яка пришвидшить протезування українських захисників, що втратили кінцівки під час виконання службового обов’язку. Я неймовірно вдячна Михайлу Діанову, легендарному оборонцю Маріуполя, за те, що він зробив і продовжує робити для України. Його сума пожертви склала рекордні 1 мільйон 700 тисяч гривень. Це просто фантастично!” — прокоментувала Оля Полякова.

Благодійна ініціатива "Разом нас мільйони. Протезування для Незламних"

“Понад 8 місяців як я живу, користуючись однією рукою. До багатьох обмежень я звик. Певний час я думав, що так вже буде завжди і ця думка дуже важка. Бо завжди так не має бути. Ні в мене, ні в інших хлопців, у яких ситуація ще тяжча.

“Я шукав варіанти, як переадресувати частину вашої допомоги сами тим, хто як і я потребує повернення можливості обіймати рідних обома руками, а також ходити, можливо й тримати зброю. Це дуже важливий для мене напрямок, і я знайшов тих, хто вже допоміг багатьом ветеранам. Дякую Олі за дуже своєчасну ініціативу і те, що саме завдяки їй я дізнався про проєкт. 1 700 000 гривень з ваших донатів передаю на “Протези для Незламних” Національного реабілітаційного центру НЕЗЛАМНІ. Гроші підуть на закупку якісних біонічних протезів. Це все ваша допомога, за яку я вкотре кажу дякую”,— сказав оборонець Маріуполя Михайло Діанов.

Оля Полякова та Михайло Діанов

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *