Кам’янському водоканалу – 90 років

Сьогодні, 28 листопада, Кам’янському водопровідно-каналізаційному господарству комунального підприємства Дніпропетровської обласної ради «Аульський водовід» виповнюється 90 років. Про це повідомили на підприємстві, нагадує Міська інформаційна служба.

Історія його починається з 1932 року, коли на базі Дніпровського металургійного заводу відкрився цех водопостачання. За цей час з невеликого цеху виросло сучасне потужне комунальне підприємство, яке в умовах воєнного стану не тільки безперебійно забезпечує питною водою багатотисячне місто, а й проводить модернізацію обладнання. Здійснюється реорганізація підприємства, удосконалюються форми і методи роботи зі споживачами, впроваджується нове устаткування, покращуються побутові умови для робітників.

Централізоване водопостачання стало для суспільства повсякденним і звичним явищем. Результатами праці водоканальців щодня користується кожен житель міста. За уявною простотою послуг стоїть цілодобова, напружена і відповідальна робота величезного високопрофесійного колективу.

«Без підтримки обласної влади та обласного депутатського корпусу стабільна робота підприємства була б неможливою, тому така співпраця надає свої позитивні результати, відкриваючи нові обрії та перспективи розвитку.

Дружний, згуртований трудовий колектив «Міськводоканалу» – надійна основа підприємства, його гордість. Щира подяка кожному працівнику підприємства за відповідальну та сумлінну роботу.

Керівництво підприємства зичить колективу Кам’янського ВКГ та кожному його працівнику здоров’я, миру, добробуту, благополуччя, звершень та професійних здобутків!» – зазначають в «Аульському водоводі».

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *