Каметсталь реанімувала дизель-генератор для лікарні Кам’янського

Про це повідомили на підприємстві.

«В умовах війни та лютих ворожих атак на Україну критична інфраструктура міста потребує справних та стабільно працюючих резервних джерел електроенергії. Генератори є найбільш затребуваними агрегатами для живлення медичних установ Кам’янського. Одна з лікарень міста передала на Каметсталь дизельний генератор для проведення ревізії та налагодження усіх систем потужної установки.

Ремонтники та електрики комбінату вже неодноразово допомагали місту. Цього разу було залучено персонал ремонтного цеху управління залізничного транспорту Каметсталі. Установка потужністю 200 КВт та вагою більше 3,5 тонн прибула до кранового депо, де ремонтники в короткий термін здійснили перевірку працездатності, провели необхідні технічні операції та успішно запустили генератор в роботу.

Начальник цеху ремонту УЗТ Володимир Криванчик: «Через розрядку акумуляторів генератора у лікарні неможливо було запустити його – не вистачало достатнього вольтажу для запуску дизеля. Ми провели ревізію та екіпірування охолоджувальної та масляної систем агрегату. Окрім того нашими ремонтниками було виконано технічне обслуговування його електро- та механочастини. Провели обтяжку всіх з’єднань, здійснили регулювання паливної системи. Результат — генератор справно працює. І у разі непередбачуваного відключення живлення зможе забезпечити електроенергією міську лікарню у повній мірі», — йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *