У Кам’янському нагороджували спортсменів з інвалідністю

3 грудня відзначають Міжнародний день людей з інвалідністю.

На честь цієї дати активісти спортивного руху людей з інвалідністю Кам’янського зібралися сьогодні у приміщенні центральної бібліотеки ім. Шевченка. День у них був дуже насичений – змагання з шахів, шашок, бочче та дартсу. Гостями урочистої церемонії нагородження були депутат міськради, лідер обласної організації партії «Бджола» Олександр Лукашов, керівник управління молоді та спорту Едуард Коряк та голова організації «Інваспорт» Юрій Коновалов.

У своєму виступі Олександр Лукашов подякував спортсменам за участь у турнірах, за активну життєву позицію та волю до перемоги, а також побажав їм завжди бути такими енергійними та небайдужими. Від імені міської влади, мера Андрія Білоусова та партії «Бджола» Лукашов вручив організації «Інваспорт» подарунковий сертифікат на відвідування басейну «Мікомп», також разом із Коряком вручив грамоти та медалі переможцям сьогоднішніх змагань.

Одразу після урочистої частини чимало людей з інвалідністю звернулися до Лукашова за допомогою у вирішенні тих чи інших проблем, всі звернення записані та будуть найближчим часом розглянуті.

– Незважаючи на нинішній воєнний час, міська влада та партія «Пчела» приділяють велику увагу розвитку спорту та захисту людей з інвалідністю. Ми й надалі підтримуватимемо організацію «Інваспорт» та бажаємо нашим чемпіонам нових та яскравих перемог, – наголосив Лукашов.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *