Гороскоп на 5 грудня 2022 року

Droste effect background. Abstract design for concepts related to astrology and fantasy.

Овен

Ви сповнені енергії, щоб взяти ініціативу у свої руки та вирушити на пошуки пригод! Сьогодні Всесвіт відкриє перед вами масу можливостей — одна привабливіша за іншу. Дізнайтеся більше про одне зі своїх хобі — саме час стати експертом у цій галузі. В’язати шарфи — це, звичайно, добре, але чому б не спробувати зв’язати светр? Любите кататись на велосипеді? Як щодо того, щоб взяти участь у велогонці? Настав час відкривати нові вершини!

Телець

Не надто покладайтеся сьогодні на своє перше враження. Цілком можливо, що люди, які на перший погляд здалися зарозумілими, виявляться добродушними веселунами. Вам варто спробувати розібратися в мотивах їхньої напускної поведінки. Дайте їм ще один шанс — можливо, при першій зустрічі вони просто були в поганому настрої або не дуже добре почувалися. А може, вони почувалися незручно і невпевнено, і намагалися це приховати. Словом, не поспішайте робити висновки.

Близнюки

Звичайно, ви не любите грати ролі другого плану, але зараз це необхідно, щоб ви змогли набратися досвіду та повчитися у тих, хто зараз опинився у світлі софітів. Поміряйте трохи своє его і прислухайтеся до сьогоднішнього лідера — він знає, що робить, і зможе відкрити перед вами нові горизонти. Звичайно, ця людина дещо самовпевнена, але, на щастя, ви вмієте фільтрувати інформацію, що надходить вам.

Рак

Сьогодні у вас буде багато часу та сил для досліджень. Якщо ви хочете досягти якогось прогресу у справах — чи то романтичних, чи то професійних, — вам необхідно зайнятися ретельним плануванням. Вам варто взяти до уваги той факт, що задля досягнення певних цілей вам доведеться йти на ризик. Прийміть це як даність і спробуйте отримати від цього насолоду. Адже чим вищий ризик, тим більший виграш.

Лев

Сьогодні слушний день для вирішення практичних питань, які давно вимагали уваги. З домашніми справами ви справляєтеся легко, та й багато часу вони не забирають, тому відмовлятися від запланованих розваг не доведеться. Імовірні цікаві зустрічі, не виключено і романтичне захоплення. Не завжди перше враження про нових знайомих буде вірним, а й серйозні розчарування малоймовірні.

Діва

Ви і якась авторитетна особистість із вашого оточення сьогодні нарешті досягнете порозуміння. Звичайно, це не означає, що всі ваші бажання тут же здійсняться, немов за помахом чарівної палички, проте справа зрушить з мертвої точки, а це вже добре. Однак не особливо вихваляйтеся своїми досягненнями — це не тільки непрофесійно, але і може бути неправильно витлумачено оточуючими. Нехай ваша робота говорить за вас.

Терези

Спілкуючись сьогодні з людьми, пускайте всю свою креативність. Типове «Привіт! Як справи?» занадто нудно і нецікаво, тому придумайте щось оригінальніше. Якщо заходячи в приміщення ви відпускатимете якийсь дотепний жарт, це відразу розташує до вас людей і задасть тон вашій подальшій бесіді. Повірте, таким чином ви дізнаєтеся набагато більше про цих осіб.

Скорпіон

Ваша чесність завжди виділяла вас серед решти людей з вашого оточення. Сьогодні ця якість безперечно зіграє вам на руку. Всі довкола намагаються комусь догодити, постійно відважуючи йому брехливі компліменти. Звичайно, вони мають свою вигоду. Однак ви знаєте, що це не варто того, щоб переступати через себе та свої принципи. Іноді ваша прямолінійність завдає дискомфорту оточуючим, але ж це їх проблеми, правда? Ви завжди повинні діяти так, щоб могли відповісти за кожне слово.

Стрілець

Сьогодні ви будете неймовірно продуктивні — настільки, що оточуючим навіть буде складно вас наздогнати. Дозвольте їм працювати у власному темпі. А якщо вам так уже хочеться, щоб усі крокували з вами в ногу, то замість того, щоб без кінця і краю підганяти їх, поверніться на крок назад і допоможіть відстаючим. А можете від усього абстрагуватися і займатися своїми справами, не звертаючи ні на кого уваги. Тоді вас нічого не стримуватиме, і ви зможете досягти неймовірних успіхів.

Козоріг

Сьогодні ви користуватиметеся неймовірною популярністю! Схоже, всі оточуючі прагнуть провести з вами хоч трохи часу. Навряд чи вас вистачить на всіх, тож доведеться визначатися, кому необхідно приділити увагу зараз, а зустріч із ким можна трохи відкласти. Звичайно, це буде нелегко, але інакше ніяк — ви не можете розірватися. Нехай у пріоритеті будуть люди, які завжди вас підтримували. Та й взагалі можете сміливо поводитися з людьми так, як вони поводилися з вами ще зовсім недавно.

Водолій

Сьогодні оточуючі будуть у якійсь прострації. Їм безперечно необхідний провідник, і ви чудово впораєтеся з цією роллю. Не відмовляйте, якщо вас попросять про допомогу, але не надто занурюйтесь у чужі проблеми — немає необхідності проектувати все на себе. У вас і своїх справ накопичилося чимало, і ніхто їх за вас не виконає. Тож роздайте всім орієнтири та займайтеся своїм життям.

Риби

Сьогодні хтось із близьких прийде до вас із привабливою пропозицією. Схоже, ця людина дійсно вважає цей задум перспективним, а що думаєте ви? Зважаючи на все, ви не так оптимістично налаштовані. Ви вважаєте, що це стане зайвим тягарем для вас. Вас можуть нескінченно вмовляти та перераховувати безліч плюсів, але якщо щось змушує вас сумніватися, краще відмовтеся. Причому одразу, щоб не давати людині хибних надій, інформує Ukr.Media.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *