Мешканців лівобережжя Кам’янського просять зробити запас питної води

Про це повідомив мер Андрій Білоусов.

“Шановні мешканці Лівобережжя!

У зв‘язку із знеструмленням лівобережної частини України прошу зробити запас питної води.

Про подальшу ситуацію буде повідомлено додатково!” – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво