Гороскоп на 6 грудня 2022 року

Droste effect background. Abstract design for concepts related to astrology and fantasy.

Овен

Сьогодні ваша влада посилиться, проте це може спричинити деякі проблеми у відносинах з кимось. Інші люди думали, що вони будуть головними у справі, і зіткнення з реальністю виявиться болючим. Постарайтеся впоратися з цією напруженою ситуацією, передбачивши їх заперечення. Цих людей переслідує подоба параної, проте для вас найкраще не грати в ці ігри. Не поспішайте захищатись від їхніх слів. Згодом все владнається само собою, інформує Ukr.Media.

Телець

Поекспериментуйте сьогодні у стосунках. Поміняйтеся ролями з іншою людиною і прочумайтеся трохи. Якщо зазвичай ви заводите дискусії або складаєте плани, то цього разу розслабтеся і дозвольте іншій людині взяти на себе весь клопіт. А якщо зазвичай ви сидите на пасажирському сидінні, то сьогодні візьміть кермо у свої руки. Подивіться, як це — змінити становище на деякий час. Ви ще більше будете поважати дії другої сторони та допоможете ще більше зміцнити ваші стосунки.

Близнюки

Дозвольте сьогодні подіям розвертатися самими собою і не намагайтеся підштовхнути їх у потрібний бік. Утримайтеся від бажання заповнити свій вільний час справами, спілкуванням чи шопінгом. Зайнятість заради зайнятості — це не найкращий спосіб проведення часу зараз. Вам може здатися дивним не планувати нічого на цілий день, але цей досвід буде корисним для вас. Якщо день вже розписаний, не забудьте залишити собі вільний день найближчим часом. Вам необхідно дозволити світові існувати самому по собі.

Рак

Ви починаєте брати на себе роль підтримуючого наставника для решти членів групи. Це може бути трохи не комфортно для вас, проте це найправильніший варіант розвитку подій. Зараз ви краще, ніж завжди, відчуваєте зв’язок з іншими людьми. Ви можете побачити щось спільне між тими, хто зазвичай не ладнає між собою. Використовуйте сьогодні це знання, і ви допоможете людям розібратися у їхніх проблемах. Навколишні розраховують на вашу допомогу, і ви завжди готові її надати.

Лев

З’являються нові ідеї, плани та цілі. Багато Левів саме сьогодні приймають рішення, від яких залежатиме їхнє подальше життя. Навряд чи задумане вдасться здійснити швидко, але це вас не лякає: ви готові чекати. Впевненість у своїх силах і оптимізм допомагають вам справлятися з усіма проблемами, що виникають. Можливі незвичайні ситуації, в яких ви проявите себе якнайкраще. Можуть виникнути серйозні розбіжності з людьми, яким ви довго та обґрунтовано довіряли.

Діва

Підтримуйте сьогодні інших людей та допомагайте їм за допомогою позитивної енергії, приплив якої зараз відчуваєте. Ви легко можете створити навколишнім людям гарний настрій, тому що самі налаштовані щедро та тепло по відношенню до тих, хто вам не байдужий. Ви знаєте, що їм подобається, то чому б не запланувати щось, що принесе їм задоволення? Навіть якщо ви просто покличете друзів у гості, щоб разом переглянути улюблене телешоу, вони будуть дуже задоволені теплим прийомом.

Терези

Збереження зв’язку зі своїм внутрішнім «Я» сьогодні особливо важливе — ви маєте уважніше прислухатися до свого внутрішнього голосу. Він знає, хто ви насправді, і підводить вас до того, чого ви дійсно потребуєте в житті. Ігноруйте людей, які вказують вам, що робити, — у них добрі наміри, проте вони не знають справжнього стану речей. Довіртеся власним інстинктам. На це може піти якийсь час, але скоро ви стоятимете на міцному фундаменті впевненості в собі.

Скорпіон

Цікавість друзів може сьогодні зводити вас з розуму. Вони хочуть знати речі, які ви не бажаєте їм говорити. Така цікавість — це щось новеньке, і якщо вам вона не подобається, то ви повинні припинити її в зародку. Скажіть друзям, що ви їх любите, але їм варто зайнятися своїми справами. Чітко позначте межі та дайте зрозуміти, що є речі, якими ви ділитеся, та ті, якими не ділитеся. Нічого особистого.

Стрілець

Сьогодні вам буде складно мати справу з кимось із вищих людей, але, на щастя, вам не доведеться багато взаємодіяти. А коли це відбуватиметься, просто посміхайтеся, слухаючи співрозмовника, а потім повертайтеся до того, що ви робили та яким чином ви це робили. Собака, який голосно гавкає, не кусається, до того ж цих людей відволікатимуть ті, хто стоїть ще вище. Будь-який стрес, який вони вам завдають, — це лише вираз їхнього розладу.

Козоріг

Оточіть себе сьогодні практичними та врівноваженими людьми. Такі люди зазвичай не дуже добре знаються на останніх течіях і трендах. Вони фокусуються на дійсно важливих речах, і ви можете отримати з цього користь. Вони зможуть допомогти і стати більш врівноваженою людиною. Скористайтеся їхніми підказками, і ви почнете краще розуміти, як зберігати спокій, холоднокровність та зібраність навіть у дуже стресових ситуаціях. Ви навчитеся фільтрувати непотрібний шум.

Водолій

Повсякденні події та типові розмови сьогодні набудуть більшого значення — ви здатні розглянути приховані істини, і це надасть нових смислів всьому, що відбувається навколо. Це знання буде неймовірно корисним, особливо якщо ви задієте його у своїй роботі, щоб опинитися на крок попереду всіх конкурентів. Знання того, чого не знають інші, найчастіше є найціннішим досягненням.

Риби

В якихось нових стосунках останнім часом відбувалося так багато несподіваних поворотів, як у якомусь голлівудському трилері. Спочатку все йшло чудово, проте раптово ситуація стала напруженою. Як ви обоє збираєтеся зблизитися, якщо не розумієте, як мислить друга сторона? Поставте сьогодні цей фільм на паузу і проведіть якийсь час окремо. З’ясуйте, що собою являє життя без цієї людини, а через деякий час відновіть спілкування. Можливо, ви обоє визнаєте право на думку один одного, не погоджуючись із нею, і це гарне рішення.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *