На Дніпропетровщині ввели в обіг нову патріотичну марку

На Дніпропетровщині ввели в обіг нову патріотичну марку «Зброя Перемоги». Її випустили спеціально до Дня Збройних сил України. Урочисто презентували у різних містах країни. Зокрема, на Головпоштамті у Дніпрі.

«Випустили цю марку до Дня ЗСУ. Хотілося показати зброю, якою наші бійці нищать ворога. Тираж марки 200 тис. екземплярів. Придбати його можна як онлайн, так і у відділеннях Укрпошти», – сказав заступник директора Дніпропетровської дирекції Укрпошти Денис Лакізін.

На марці зображено зразки військового вітчизняного та зарубіжного озброєння: ракетний комплекс “Вільха”, крилата ракета “Нептун”, український протитанковий ракетний комплекс “Стугна-П”. А ще “Байрактор”, “Джавелін”, “M142 Хаймарс”.

“Випуском таких марок ми доводимо усьому світу, що Україна бореться і вона переможе”, – додав член правління Дніпропетровського відділення асоціації філателістів України Дмитро Цимиренко.

Він зазначив, що символічно презентувати марку у такий важливий для країни день. Частина коштів із продажу піде на підтримку ЗСУ. З кожного марочного листа – 18 грн. Випустили й художній конверт та листівку. Випускати марки до значних подій чи дат – традиція. За часи повномасштабної війни в Україні їх представили майже десять.

Зокрема, дві марки з російським військовим кораблем, з українським літаком «Мрія», трактором, що тягне танк окупантів, псом-сапером Патроном.

До Дня незалежності презентували блок-марку «Вільні. Незламний. Непереможні». До Дня захисників та захисниць України – військово-патріотичну «Слава Збройним Силам України».

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *