Предмети гардероба, що володіють негативною енергетикою і притягують хвороби і нещастя

Багато хто не замислюється про те, що речі бувають не тільки красивими або непривабливими, відповідними за розміром або великими, комфортними або незручними в носінні, а ще різними за своєю енергетикою і впливом на здоров’я.

Деякі предмети гардероба можуть навіть притягувати хвороби і поступово позбавляти людину життєвої сили, інформує Ukr.Media.

Речі, куплені в секонд-хенді

Купувати речі в секонд-хенді для багатьох стало якщо не модною, то цілком звичною традицією. Там дійсно можна зустріти ексклюзивні варіанти одягу в хорошому стані за цілком прийнятними цінами.

Але, купуючи ношену річ, ви не знаєте, кому вона раніше належала, якою енергетикою володіла ця людина, якими хворіла захворюваннями, яка її доля. Відомо, що речі накопичують енергетику свого господаря і вона передається тому, хто буде їх надягати після. Ніяким пранням і хімчисткою від цього не позбутися.

Речі, що мають погану історію

Якщо з людиною сталося нещастя, вона потрапила в аварію, піддалася насильству, надіті на ній речі «запам’ятовують» трагічну подію і можуть стати джерелом бід і нещасть для свого нового господаря. Такий одяг у жодному разі не можна купувати, а тим більше якщо ви знаєте його історію.

Речі померлої людини

Те ж саме відноситься до речей померлої людини — вони несуть в собі енергію смерті і несприятливо впливають на самопочуття і здоров’я нового господаря. Ніколи не використовуйте такі речі, якщо хочете залишатися здоровими. Вважається, що подвійна небезпека полягає в головних уборах, які належали померлій людині.

Речі, подаровані недоброзичливцями

Ніколи не приймайте в подарунок речі від людей, які до вас погано ставляться. Крім того, що в них може бути закладена негативна програма з переводом хвороби, вони просто мають несприятливу енергетику, що передається від дарувальника. Якщо ви прийняли в дар таку річ, постарайтеся від неї негайно позбутися і не надягайте на себе.

Речі, які ви давно не одягали

Якщо ви не одягали якусь річ протягом року, її краще викинути. Річ у тім, що енергія циркулює в речах, які постійно носять. Якщо вони довго лежать без застосування, енергія в них вмирає і вони стають джерелом мертвої енергії, що забруднює простір. Одягати таку річ після тривалої перерви також вельми небезпечно — це може нашкодити здоров’ю.

Речі, невідповідні вам за розміром

Перш за все, це відноситься до тісного одягу і взуття. Такі речі не можна носити не лише тому, що в них некомфортно, але і тому, що вони заважають вільно циркулювати енергетичним потокам і несприятливо позначаються на здоров’ї. Порушується робота кровоносної системи і внутрішніх органів, ви можете страждати головним болем. Від тісних речей потрібно відразу ж позбавлятися.

Непарні речі

Непарні шкарпетки, панчохи, рукавички у жодному разі не можна зберігати вдома і тим більше надягати, навіть якщо зовні вони схожі. Якщо втрачено один предмет з пари, другий слід негайно викинути. Вважається, що такі речі «плутають» простір і призводять до закриття доріг для своїх господарів. Тому відразу ж їх викидайте.

Порвані речі

Будь-яку порвану річ потрібно або відразу ремонтувати, або викидати. Через розриви в одязі витікає життєва енергія. Людина стає апатичною або, навпаки, нервовою, відчуває постійну втому, у неї порушується сон, погіршується здоров’я. Все це може призвести до серйозних наслідків.

Синтетичні речі

Синтетика негативно впливає на здоров’я людини. Вона порушує теплообмін: влітку в ній жарко, взимку — холодно. При взаємодії тіла з синтетичними тканинами виникає статична електрика, яка подразнює шкіру, викликає свербіж. Це негативно впливає на судинну систему, погіршуючи кровотік. Тому від синтетичного одягу краще відмовитися.

Речі в смужку

Мало хто знає, що речі в смужку також можуть надавати несприятливий енергетичний вплив на людину. Річ у тім, що смуги на одязі розрізають енергію людини на частини і істотно її послаблюють. В результаті людина почне постійно відчувати втому, нездужання, головні болі і не буде знати причину свого дискомфорту. Якщо хочете залишатися здоровими, відмовтеся від смугастих речей у своєму гардеробі.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *