Україна стала четвертою країною Європи, яка має цифрові посвідчення водія. До того ж вони мають таку ж юридичну силу, як і їхні пластикові аналоги.
Тепер запроваджується формат діджиталу first. Це означає, що ви можете використовувати тільки електронне посвідчення водія в Дії. Ви можете оформити е-посвідчення, а пластикову картку – за бажанням. Це дозволить українцям завжди тримати документ у смартфоні.
Влітку команда Мінцифри зробила великий крок щодо збільшення можливостей використання Дії за кордоном. Посвідчення водія доступні також в англомовній версії. До того ж, права та техпаспорт мають міжнародне кодування, яке використовується в ЄС, США та Канаді. Це черговий крок до міжнародної інтеграції дії та використання програми у світі.
Постанова набирає чинності 14 грудня.
У Павлограді звичайна вечірня гулянка із пляшкою закінчилася жорстоким побиттям, лікарнею та судовим рішенням про…
У вівторок, 18 листопада, у Дніпрі на вулиці Івана Нечуя-Левицького збили пішохода. На жаль, від…
18 листопада, о 10:56, на вулиці Садова міста Синельникове, горів одноповерховий житловий будинок. Вогонь охопив…
Про ситуацію в місті повідомив мер Андрій Білоусов. "Триває комбінована атака ворога на нашу країну.…
Про це повідомив в.о голови ОВА Владислав Гайваненко. "В області триває повітряна тривога. Залишайтеся у…
Згідно з інформацією ДТЕК, діятимуть такі графіки: Група 1.1 з 01:30 до 05:00 з 07:00…