На одному з блокпостів Дніпропетровщини поліцейські вилучили у водійки автомобіля пакети з ефедриновмісними пігулками загальною вагою близько 20 кілограмів. За попередніми оцінками, їх вартість на «чорному ринку» становить близько 2-х млн гривень.
Поліцейським карного розшуку ГУНП в Дніпропетровській області вдалося встановити, що 55-річна жінка на своєму автомобілі Peugeot 207 з-за кордону перевозить велику партію пігулок, з яких виготовляють психотропні речовини. 12 грудня вночі на одному з блокпостів на трасі її зупинили поліцейські. Під час поверхневого огляду у задній лівій двері автомобіля було виявлено 16 великих пакетів з психотропними пігулками вагою близько 20 кг.
Поліцейські доставили жінку до відділення поліції, автомобіль вилучили. Пігулки направили на експертизу. Зараз вирішується питання щодо правової кваліфікації події.
5 липня 14-річна Марина Кацюба пішла з місця мешкання у Слобожанському районі міста і додому…
Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті.
У Кіноконцертному залі «МИР» переконані: кожна людина має право на доступ до культури, незалежно від…
27 червня представники Молодіжної ради Кам'янського взяли участь в Моделі Верховної Ради України 2025 –…
5 липня Лівобережний парк у Кам’янському перетворився на справжню арену майстерності та сили духу: тут…
У суботу, 5 липня, у Дніпрі стався нещасний випадок. На пляжі, що на житловому масиві…