До уваги кам’янчан: падіння якості водопровідної води — інформаційні вкиди ворога

Бойові голуби, секретні лабораторії, заражена донорська кров (і таке вже було) й ось тепер — отруєна інфекціями питна вода.

Ворог поширює неправдиву інформацію про нібито падіння якості водопровідної води в Україні, користування якою начебто може призвести до епідемій. Ці інформаційні напади легко спростовуються результатами досліджень якості питної води.

Обласні центри контролю та профілактики хвороб МОЗ України постійно проводять лабораторний контроль за якістю питної води в місцях водозаборів, на водопровідних спорудах і мережах централізованого господарсько-питного водопостачання. Так, підтверджуємо факти цифрами:

  • За 9 місяців 2022 року було проведено майже 400 тисяч досліджень питної води централізованого водопостачання за мікробіологічними показниками, що на 18,52 % більше за аналогічний період минулого року. Відхилення від санітарних норм встановлено в 1,5% проти 4,3% — за аналогічний період минулого року.
  • Зроблено 670 тисяч досліджень питної води за санітарно-хімічними показниками, що є на 4,6% більше за аналогічний період минулого року. Відхилення від санітарних норм встановлено в 3,3% проти 4,0% — за аналогічний період минулого року.
  • Зроблені дослідження питної води централізованого водопостачання за радіологічними показниками не виявили відхилень від санітарних норм.

Люди можуть без ризиків користуватися централізованим водопостачанням завдяки роботі комунальних служб, місцевих і регіональних влад, а також щоденному постійному спостереженню центрами контролю та профілактики хвороб,в тому числі в місті Кам’янському фахівцями ВСП «КАМ’ЯНСЬКИЙ  РВ» ДУ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ».

Інформація сайту ЦГЗ https://phc.org.ua/news/padinnya-yakosti-vodoprovidnoi-vodi-informaciyni-vkidi-voroga

 

 

В.о. завідувача ВОСГД ВСП «КАМ’ЯНСЬКИЙ РВ

ДУ «ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОЦКПХ МОЗ»                               

Валентина ГЛАДКОВА

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *