Гороскоп на 4 січня 2023 року

Овен

Демонстративно ігнорувати когось погано, навіть якщо ви хочете висловити своє несхвалення. Позбавлення людей своєї підтримки не дасть результату, якщо воно викликане вашим страхом перед невідомістю. Більш продуктивно провести чесне обговорення про причину вашого занепокоєння без прямих звинувачень. Тим не менш, не варто чекати, що напруга одразу ж зникне. Вода, що тече, може прорізати скелю не завдяки своїй силі, а завдяки наполегливості, інформує Ukr.Media.

Телець

Немає нічого веселого в тому, щоб почуватися так, ніби вас залишили за бортом. Емоційна прохолода обумовлена ​​тим, що зараз пристрасна Венера обтяжена тягарем кармічного Сатурна. Спочатку ви можете чинити опір невідворотності, проте найкращий спосіб обернути некомфортну ситуацію в приємну — це впустити її з-під контролю. Добровільно відмовтеся від частини своєї незалежності. Загалом, це не така вже й велика плата, завдяки якій збільшаться ваші шанси знову відчути себе частиною однієї великої компанії.

Близнюки

Сьогодні від вас може знадобитися зробити складний вибір, особливо якщо ви не з тих, хто легко бере на себе зобов’язання. Ви можете бути дуже переконливими у своєму бажанні досягти більшої близькості у відносинах, проте якщо хтось підбереться надто близько до вашого серця, то може з’явитися бажання бігти без оглядки. На щастя, ви не повинні повторювати старі шаблони лише тому, що боїтеся зазнати болю. Зберіть усю свою мужність, щоб подолати страхи — у цьому секрет досягнення щастя.

Рак

Отримати підтримку від колег сьогодні буде складно, але ви не дізнаєтесь, чи це можливо, якщо не попросите. Навіть якщо ви не можете собі уявити, що хтось може виконати додаткову роботу заради вас, прорахований ризик може принести відмінні результати. Не лякайте самі себе припущеннями, що поточна ситуація вимагає підходу «все чи нічого». Натомість будьте обережні і систематично закладайте загальний фундамент для міцних робочих відносин. Ви не одні: дозвольте навколишнім підтримати вас так, як самі підтримали б їх.

Лев

Дуже сприятливий день для комерційної діяльності, укладання угод. Можна купувати дорогу побутову техніку, транспортні засоби. Доходи можуть значно збільшитись, не виключене отримання грошей з несподіваного джерела. На жаль, люди, які заздрять вашому успіху, почнуть будувати проти вас підступи. Будьте спостережливими — це допоможе вивести недоброзичливців на чисту воду. Тішить відсутність неясностей, непорозуміння у відносинах із близькими. Бажано відкрито говорити, що вас турбує: ви вчасно отримаєте підтримку. Ймовірно, несподіване запрошення.

Діва

Якщо ви не отримаєте заслуженої поваги від коханої людини, це може викликати розчарування, оскільки вразлива Венера зіткнеться з засуджуючим Сатурном у 4-му Будинку сім’ї. Ви все зробили правильно, проте самолюбство може змусити вас повірити в те, що ви заслуговуєте на більш високу оцінку, ніж насправді. Не витрачайте час даремно на мрії про нагороди та овації. Найкраща нагорода — це почуття глибокого задоволення від усвідомлення того, що ви зробили все можливе.

Терези

Занадто впертий опір друга чи колеги ще не дає вам приводу ображатись. Не варто віддалятися від друзів лише тому, що ви вважаєте, що ваші стосунки з ними не ідеальні. Може з’явитися спокуса приховати свої емоції від близьких людей, проте тактика уникнення це не те рішення, яке вас задовольнить. Спроби знайти вирішення проблем у відносинах допоможуть вам обом наново усвідомити, що ви найбільше любите один одного.

Скорпіон

Сьогодні ви не будете налаштовані на докладання додаткових зусиль до вираження своїх почуттів. Насправді ви дуже практичні, коли справа доходить до розподілу вашого часу та енергії, особливо зараз, коли винахідлива Венера поєднується із суворим Сатурном у вашому 2-му Будинку ресурсів. Ви можете бути дуже рішуче налаштовані на скорочення витрат на легковажні задоволення, щоб зібрати більше грошей на чорний день. Звісно, ​​обережність має логічний сенс. Тим не менш, у Всесвіті є величезна кількість любові, і ви завжди можете висловити та отримати її.

Стрілець

Настав час ухвалити серйозне рішення про те, як витрачати чи накопичувати гроші. Однак цей вибір набагато глибший, ніж просто розподіл фінансів, тому що це питання стосується вашої самооцінки. Коли ви усвідомлюєте, які навички та вміння можете запропонувати роботодавцю, ваша здатність заробляти гроші перевершить усі очікування. Не потрапляйте в пастку думок про те, що ви коштуєте менше, ніж насправді. Справжнє багатство полягає зовсім не в доході, а в умінні цінувати те, чим ви володієте.

Козоріг

Немає жодних причин страждати в тиші, якщо ви хочете подивитися в обличчя давнім страхам із новим ставленням до них. Ваша емоційна ізоляція зараз носить добровільніший характер, ніж ви хочете думати, тому що розсудливе з’єднання Венери та Сатурна впливає на ваш 12-й Будинок усамітнення. Це допоможе визнати, що поточна ситуація не є такою самою, як те, що відбувалося раніше. Ви можете вибрати — чи захищатися за старою звичкою або жити сьогоднішнім днем. Немає сумнівів у тому, що оптимізм — набагато виграшніша стратегія, ніж песимізм.

Водолій

Не поспішайте дійти невтішного висновку, що друзі відсувають вас на задній план, коли обмежене сприйняття посилить тривоги. Насправді ви зараз настільки чутливі, що вигадуєте проблеми навіть там, де їх немає. На жаль, може бути надто пізно, щоб безболісно вийти із ситуації. Тим не менш, немає потреби проектувати свої минулі невдачі на інших. Обговоріть свої тривоги, не вказуючи на когось конкретно. Відверта розмова — це, можливо, все, що потрібне, щоб налагодити ситуацію.

Риби

На жаль, у вашому насиченому розкладі може бути місце для реалізації бажань. Ви повинні відновити емоційну рівновагу та приділити максимум уваги роботі, оскільки кокетлива Венера поєднається з відповідальним Сатурном у вашому 10-му Будинку кар’єри. Немає часу на марну витрату енергії та скарги на те, чого вам не вистачає для досягнення довгострокових цілей. Пошуки особистого задоволення можуть зачекати. Тренування терпіння — це найкраща ваша стратегія на сьогодні для того, щоби реалізувати свої мрії завтра.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *