Боксера Ломаченка внесли до реєстру зрадників України

Колишній чемпіон світу у трьох вагових категоріях Василь Ломаченко внесений до списку держзрадників, який веде громадська організація «Рух ЧЕСНО».

Як повідомляє сайт chesno.org, підставою для внесення боксера до реєстру стала його нещодавня скандальна публікація в соцмережах з проповіддю митрополита УПЦ Московського патріархату Лонгіна.

У ній Лонгін звинувачує Україну в тому, що вона «розпочала війну проти бога, церкви господньої та українського народу». Це є одним із ключових наративів російської пропаганди щодо низки обшуків СБУ у приміщеннях московського патріархату.

«Публічність накладає певні соціальні зобов’язання і на спортсменів, адже вони є кумирами наших дітей, і впливають на думку молодого покоління. Важко повірити, що зірки нашого спорту самостійно не в змозі визначити, хто з ким воює вже майже 9 років, хто почав війну, хто є державою-терористом. Це вже позиція людини. Поширення фейків російської пропаганди завдає шкоди нашій країні не менше, ніж ракети і шахеди», – прокоментувала ситуацію лідерка «Руху ЧЕСНО» Віта Думанська.

 

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *