Спортсменка з Кам’янського отримала обласну стипендію

86 спортсменів Дніпропетровщини отримали обласні стипендії. Серед них кам’янчанка Віра Попруга.
За високий професіоналізм, патріотизм та високі досягнення, попри нелегку ситуацію в країні, спортсмени з олімпійських, неолімпійських, параолімпійських та дефлімпійських видів спорту отримали стипендії. Кошти були виділені в рамках Цільової соціальної комплексної програми розвитку фізичної культури і спорту, затвердженої депутатами Дніпропетровської обласної ради.
До переліку нагороджений увійшли:
🏆Ярослава Магучіх – за І місце на чемпіонаті світу з легкої атлетики у приміщенні, ІІ місце на чемпіонаті світу, І місце на мультиспортивному чемпіонаті Європи, а також її тренер Тетяна Степанова;
🏆Єлизавета Литвиненко – за ІІІ місце на чемпіонаті світу з дзюдо та І місце у Європейському юнацькому олімпійському фестивалі, а також її тренер Андрій Блошенко;
🏆Ілона Прокопевнюк – за ІІІ місце на чемпіонаті світу з вільної боротьби та її тренер Олександр Лозний;
🏆Анна Рижикова – за ІІІ місце на мультиспортивному чемпіонаті Європи з легкої атлетики та її тренер Володимир Кравченко;
🏆Софія Науменко – за І місце у змаганнях на Кубок Європи з вітрильного спорту та її тренер Олександр Герасименко;
🏆Михайло Кохан – за І місце на турнірі з легкої атлетики у Франції та його тренер Сергій Кохан;
🏆Анастасія Черноколенко – за ІІІ місце на чемпіонаті Європи з боксу та її тренер Олексій Шевченко;
🏆Олександра Желтякова – за ІІ місце на чемпіонаті Європи з плавання серед юніорів та його тренер Олександр Кулік;
🏆Вікторія Рибовалова – за І місце на чемпіонаті світу з кульової стрільби та її тренер Євген Меркулов;
🏆Анастасія Коженкова – за ІІІ місце у змаганнях на Кубок світу з академічного веслування та її тренер Олексій Кириченко;
🏆команда з баскетболу у складі Данила Бичкового, Павла Бондаренка, Сергія Букіна, Дмитра Василенка, Олександра Діденка, Івана Дударя, Олександра Левановича, Андрія Рауса, Павла Рязанцева, Юрія Стрижевського, Олександра Фоменка, Кирила Яковлєва – за І командне місце на Дефлімпійських іграх;
🏆команда з дзюдо у складі: Катерини Авдєєвої, Валерії Колесникової, Оксани Кравченко, Володимира Маклакова, Артема Фандєєва, Дмитра Шеретова, Анни Шостак – за І командне місце на Дефлімпійських іграх;
🏆Володимир Данильченко, Сергій Драч, Соломія Куприч, Дмитро Руденко, Юлія Шаповал, Вікторія Кочмарик – за І місце з легкої атлетики на Дефлімпійських іграх;
🏆Артем Карниш, Владислав Кремляков, Ростислав Якубовський – за І місце з плавання на Дифлімпійських іграх;
🏆Марина Губанова та Вячеслав Новіков – за І місце з карате на Дефлімпійських іграх;
🏆Віолетта Ликова та Олексій Лазебник – за І місце з кульової стрільби на Дефлімпійських іграх;
🏆Микола Пантюшин – за ІІ місце з карате на Дефлімпійських іграх;
🏆Аніта Махник – за ІІ місце з плавання на Дефлімпійських іграх;
🏆Марія Леванович – за ІІІ місце з тхеквандо на Дефлімпійських іграх;
🏆команда з футболу у складі Костянтина Симашка, Артема Шеремета, Станіслава Подольського, Артема Красильникова, Сергія Беденка за І командне місце ДЦП у змаганнях на Кубок світу;
🏆Світлана Богуславська – за І місце на чемпіонаті світу з академічного паравеслування;
🏆Антон Коля, Анна Стеценко – за І місце на чемпіонаті світу з параплавання;
🏆Сергій Скорик – за І місце на чемпіонаті світу з пауерліфтингу серед спортсменів з порушенням зору;
🏆Оксана Козина – за І місце на парачемпіонаті світу з бадмінтону;
🏆Марія Копійка та Лідія Соловйова – за І командне місце на парачемпіонаті Європи з пауерліфтингу;
🏆Ірина Куликова – за І місце на парачемпіонаті Європи зі спортивного орієнтування;
🏆Руфат Магамедов – за ІІ місце на чемпіонаті світу з парадзюдо;
🏆Катерина Черниш – за ІІ місце у чемпіонаті світу з баскетболу 3х3 серед осіб з порушеннями слуху;
🏆Віталій Плакущий та Віталій Ситнік – за ІІІ командне місце на
чемпіонаті світу з паракульової стрільби;
🏆Петро Такало – за ІІІ командне місце на чемпіонаті Європи з дефбадмінтону;
🏆Дмитро Ванзенко – за ІІІ місце на чемпіонаті світу з параплавання;
🏆Іван Заміга – за ІІІ місце на чемпіонаті Європи зі спортивних танців на візках;
🏆Анна Шеремет – за ІІІ місце на чемпіонаті Європи з академічного паравеслування;
🏆Данило Фільченко – за І місце на Всесвітніх іграх з воднолижного спорту та його тренер Андрій Михайліченко;
🏆Вікторія Козловська – за І місце на Всесвітніх іграх зі спортивної акробатики та її тренер Алла Саберзанова;
🏆Орфан Сананзаде – за ІІ місце на Всесвітніх іграх з кікбоксингу WAKO та його тренер Іван Зінченко;
🏆Олександр Єфіменко – за ІІ місце на Всесвітніх іграх з таїландського боксу Муей-Тай та його тренер Віталій Губенко;
🏆Любов Попова – за І місце на чемпіонаті світу IFBB серед жінок з фітнесу та її тренер Валерія Пархоменко;
🏆Віра Попруга – за І місце на чемпіонаті Європи з міжнародних шашок серед молоді та ІІ місце на чемпіонаті Європи з пауерліфтингу серед юніорів та її тренер Анатолій Панченко;
🏆Антоніна Вишиванова – за ІІ місце на чемпіонаті Європи з водних видів спорту та її тренер Олег Вишиванов;
🏆Ганна Бутурлим – за ІІІ місце на чемпіонаті світу з пауерліфтингу та її тренер Валерій Сисун;
🏆Євген Гобов – за ІІ місце на чемпіонаті світу з козацького двобою та його тренер Микита Івашин;
🏆Анна Гуделайтіс – за ІІ місце на чемпіонаті світу зі спортивного орієнтування та її тренер Валерій Заєрк.
Ще раз вітаємо наших чемпіонів!

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *