На Дніпропетровщині запускають виробництво українських дронів-камікадзе (відео)

Команда з Кривого Рогу готується випробувати та розпочати серійне виробництво дешевих українських дронів-камікадзе. Подробиці “Суспільному” розповів засновник проєкту Валерій Бризгалов.

Інженер-конструктор зазначив, що разом із волонтерами самостійно виготовляють велику частину деталей, щоб не шукати їх за кордоном та економити гроші. Вони зробили картер на два циліндри, виточили пропелер із дерева, додали інші елементи й отримали дуже потужний двигун. За словами Валерія Бризгалова, він забезпечує підйом на висоту до 5 км, час роботи — 3 години зі швидкістю 150 км/год, корисне навантаження до 20 кг.

Розробку дрона-камікадзе фахівці розпочали навесні, невдовзі після початку вторгнення ЗС РФ, а тепер готуються до випробувань за участю українських військових. Команда домовилася зустрітися з представниками Міноборони у суботу, 14 січня, і сподівається незабаром розпочати повноцінне виробництво.

Як розповів Валерій Бризгалов, збирання одного БПЛА займає приблизно 3-4 години, тому за наявності деталей інженери можуть щодня виготовляти 5-7 апаратів, а за місяць — майже 100. Собівартість українського дрону виходить не більше ніж $2 000.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *