5 знаків Зодіаку, які отруюють життя оточуючим

Дізнатися, хто саме з вашого оточення любить бачити, як ви страждаєте, допоможе психологічний аналіз знаків Зодіаку, проведений фахівцями з біоенергетики та астрології.

В ході досліджень було з’ясовано, що отримувати задоволення від чужих бід можуть майже всі Знаки, але ось навмисно робити щось для того, щоб іншим жилося несолодко, можуть лише представники п’яти знаків, інформує Ukr.Media.

Стрілець

Стрільці дуже доброзичливі, але це лише верхівка айсберга. Насправді це найсильніші маніпулятори, які ніколи не упустять можливості скористатися вами у своїх цілях. Якщо ви хочете досягти чогось, а на шляху у вас стоїть Стрілець, то його не потрібно намагатися «відсувати». Краще просто обходити таких людей, коли вони є вашими потенційними суперниками або ворогами. Вони спочатку вотруться до вас в довіру, а потім скористаються вами, спритно обвівши навколо пальця. У них немає мети отруїти вам життя, але вони зроблять це на раз-два, без особливих проблем.

А ще їм подобається, коли хтось скаржиться на них. Чим більше уваги ви будете звертати на їх дії, тим більше негативу отримаєте. Це дуже небезпечні люди, які не роблять нічого спеціально, але не відлипнуть від вас психологічно ніколи.

Козоріг

Козероги — дуже заздрісні особистості, тому вони обожнюють пускати чутки. Ви ніколи не дізнаєтеся, що саме вони пустили про вас жахливий слух або пліткували у вас за спиною. Це жахливі люди, якщо ти їхній ворог. Вони багато працюють заради свого щастя, але якщо комусь дістається щось просто так, вони просто не можуть пройти повз. Якщо ви завадите їм завоювати довіру важливої людини, то вони розтопчуть вас непомітно, знизивши вас в очах інших. Ці люди дуже небезпечні, тому що вони отруять вам життя за дві секунди, а виною всьому буде заздрість. Як тільки ви впадете на саме дно, вони посміхнуться про себе, а вам скажуть слова дружнього характеру, щоб підбадьорити.

Близнята

Близнята отруюють життя тим, хто їх любить. Роблять вони це, на відміну від інших, не спеціально, але і не намагаються змінитися. Коли в них закохуєшся, вони є ідеальними, а тоді їм стає нудно. Вони починають робити те, що робили до відносин. Їх покидає почуття обов’язку і відповідальності, коли в них не мають душі. Вони розтоптують любов. Найжахливіше те, що вони просто так вас не відпустять. Вони будуть благати не йти, але ні краплі не зміняться. Граючи на почуттях, вони будуть отруювати життя вам і всім, хто вас цінує і любить, тому що ви не станете колишніми вже ніколи.

Лев

Леви дуже мстиві, якщо їх вивести з себе. Вони люблять отруювати життя оточуючим, якщо ці «оточуючі» перейшли їм дорогу. Звичайно, іноді бувають пориви злості через заздрість до чужих успіхів, але в основному все погане, що роблять Леви іншим людям, відбувається через їх честолюбство.

Помста Левів жахлива і страшна, бо вони вміють чекати, як ніхто інший. Спочатку вони дочекаються потрібного моменту, потім будуть зловтішатися над вами, отримуючи щире задоволення. Вони не прощають повною мірою людей, але і мстять не завжди. Якщо у них є шанс отруїти життя тим, хто їм навіть просто не подобається, вони не упустять такої можливості.

Скорпіон

Скорпіони отруюють життя людям просто так, без особливої причини, причому їм це дуже подобається. Коли їх виводять на чисту воду, вони не визнають своїх помилок і своєї пристрасті до безпричинного заподіяння психологічної шкоди. Ці люди — невиправні патологічні вампіри, яким не просто приносить задоволення бачити, як інші мучаться, але яким це життєво необхідно.

Це їх суть, тому їх ніяк не поміняти. Особливо сильно це відчувається найближчими — Скорпіони налаштовують людей один проти одного, щоб подивитися, що з цього вийде. Більше до цього схильні жінки, ніж чоловіки, але і сильна стать може похвалитися неслабкою тягою до інтриг і отруєння життя оточуючим.

Що стосується інших знаків Зодіаку, які не увійшли у п’ятірку, то можна відзначити любителів подивитися на ваші страждання, які не особливо сильно прагнуть до заподіяння болю. Це Діви, Риби і Раки. Вони можуть помститися вам, але просто так не будуть нічого поганого робити абсолютно точно.

Людська заздрість, мстивість, лицемірство і злість нескінченні. Це ніколи не вдасться викорінити, але це можна передбачити, так що дивіться в обидва і будьте обережні з Козерогами, Скорпіонами, Левами, Стрільцями і Близнюками.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *