Генератори з Німеччини встановлені та працюють у Кам’янському

Минулого тижня, для підтримки пунктів незламності, Дніпропетровська область отримала генератори від некомерційної організації Blau-Gelbes Kreuz Deutsch-Ukrainischer Verein e.V (Німеччина).
Про це повідомили у Кам’янській районній військовійі адміністрації.
В результаті їх розподілу комісією Дніпропетровської обласної військової адміністрації Кам’янський район отримав 60 бензинових генераторів невеликої потужності (2,5 кВт-2,8 кВт), які були розподілені та передані 12 об’єднаним територіальним громадам району, відповідно до поданих заявок сільських, селищних, міських рад.
Наразі генератори вже підсилили мережу «Пунктів незламності», які зазначалися у заявках територіальних громад району та забезпечили їх безперебійне живлення. Особливо це важливо для районного центру – міста Кам’янське, в якому проживає найбільша кількість населення нашого району, а також внутрішньо переміщених осіб. 16 отриманих ними генераторів розміщені в «Пунктах незламності». Це допоможе краще підготовитися на випадок блекауту або інших надзвичайних ситуацій.
Ми надзвичайно високо цінуємо зусилля, які докладають наші колеги та міжнародні партнери для забезпечення можливості максимально стабільно пройти складний зимовий період, тому щиро вдячні Дніпропетровській обласній військовій адміністрації та нашим друзям з Німеччини за своєчасну і якісну допомогу жителям Кам’янського району.
ЛИШЕ РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО!

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *