У Кам’янському пройде традиційна зимова школа з карате

У Кам’янському, з 4 по 5 лютого 2023 року, проводиться п’ята зимова навчально-тренувальна школа Дніпровського бранчу «КІОКУШИН-КАН СТАНДАРТ – 2023».
Ініціативу проведення зимової школи було запропоновано та реалізовано ще у 2018 році Кам’янською федерацією кіокушин-кан карате. Традиційно цей захід проводився у відкритому форматі для всіх федерацій та клубів Дніпровського бранчу. У 2023 році через складні обставини у Дніпропетровській області, пов’язані з військовою агресією з боку РФ, керівництво Кам’янської федерації кіокушин-кан карате проведе зимову школу у новому форматі. Зимова школа пройде протягом двох днів, всі заняття заплановані у світлий час доби. У рамках зимової школи пройдуть два семінари з класичної та бойової техніки, а також два суддівські семінари у розділах «ката» та «куміте».
«З урахуванням війни в Україні нам доводиться змінювати традиційні формати спортивно-масової роботи. На жаль, у 2023 році ми не зможемо прийняти гостей у Кам’янському на зимовій школі Дніпровського бранчу «КІОКУШИН-КАН СТАНДАРТ – 2023», – розповів сенсей Євген Колішевський, президент Кам’янської федерації кіокушин-кан карате, – в той же час ми намагатимемося створити максимально сприятливі умови для вихованців федерації, організувати цікаві та практично корисні заняття для всіх вікових категорій спортсменів».
«Війна в Україні створює масу проблем та незручностей для популяризації та розвитку спорту, проте потрібно шукати нові можливості та продовжувати вести роботу з дітьми. Зі свого боку, я як керівник Дніпровського бранчу підтримуватиму всі заходи, які спрямовані на розвиток кіокушин-кан карате в Україні, – заявив шихан Андрій Щиголев, національний представник міжнародної організації Кіокушин-кан Карате, керівник Дніпровського бранчу».

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *