Заклади культури Кам’янського підвели підсумки роботи у 2022 році

Культура Кам’янського – цілісна система, направлена на збереження та розвиток творчого, інтелектуального та духовного потенціалу територіальної громади міста. Мережа закладів культури, що функціонує у Кам’янській міській територіальній громаді включає 23 заклади, що фінансуються із міського бюджету.
26 січня керівники закладів культури підвели підсумки роботи галузі за 2022 рік. Привітала присутніх директорка департаменту з гуманітарних питань міської ради Наталія Рева. Проаналізувала стан галузі начальник відділу культури Наталія Ілларіошина. Вона зазначила, що у 2022 році, починаючи з лютого, з початком воєнних дій та введенням воєнного стану в країні, змінились пріоритети в роботі закладів культури міста. Було змінено умови роботи закладів. Представники культури міста об’єдналися в єдиний «Мистецький фронт», спрямувавши свою роботу на підтримку морального та психологічного стану мешканців різних вікових категорій, було організовано волонтерську роботу, яка дала можливість підтримувати ЗСУ та переміщених осіб із окупованих територій.
Головний бухгалтер централізованої бухгалтерії Наталія Чуднівець зупинилась на результатах фінансово-господарської діяльності закладів культури у 2022 році. Також була надана інформація інженером з охорони праці Наталією Бібік та провідним фахівецем з питань медичного забезпечення Валентиною Лисицею.
Підводячи підсумки наради, директорка департаменту Наталія Рева відзначила, що робота галузі «Культура» у 2022 році була на високому рівні та побажала в подальшому реалізації нових творчих планів та проєктів.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *