У 2023 році розпочнуться зйомки фільму про Майкла Джексона

Зазначається, що байопік широко охопить усю біографію Джексона – від його музичних досягнень до звинувачень у педофілії. Режисером стрічки стане Антуан Фукуа, продюсером – Грем Кінг, відомий своєю роботою над «Богемською рапсодією»
Про це повідомляє видання Deadline.

Свої джерела видання зазначають, що у фільмі будуть згадані всі ключові етапи кар’єри співака – від виступів у дитинстві у складі The Jackson 5 до кар’єри всесвітньо відомої зірки.

Однак зазначено, що у фільмі також будуть безпосередньо розглянуті звинувачення у педофілії, які переслідували Джексона аж до його смерті у 2009 році у віці 50 років від зупинки серця.

Режисером фільму став Антуан Фукуа, відомий своєю стрічкою «Тренувальний день», але більшою мірою він відомий саме як режисер кліпів. Сценарій розробив Джон Логан, а продюсером фільму стане Грем Кінг, відомий своєю роботою над «Богемською рапсодією». Роль Майкла Джексона у стрічці зіграє племінник зірки Джафар Джексон.

Байопик Майкла Джексона обрел исполнителя титульной роли

«Грем Кінг перетворив історію Фредді Мерк’юрі на блокбастер «Богемська рапсодія», номінований на премію «Оскар» як найкращий фільм», — зазначає Deadline.

Робота над фільмом розпочнеться вже цього року. Deadline зазначає, що фільм про Джексона може стати світовим лідером, таким як «Богемська рапсодія», яка зібрала понад 900 мільйонів доларів у прокаті та викликала новий інтерес до музики Queen.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *