Леся Нікітюк заспівала з Павліком, присвятивши композицію Арестовичу (відео)

Українська телеведуча Леся Нікітюк відома своїм почуттям гумору та іскрометними жартами. Під час зйомок нового розважального шоу, на які приїхав співак Віктор Павлік, знаменитість запропонувала йому виконати його популярний трек «Ні обіцянок, ні пробачень», але трохи змінивши текст.

Роликом поділився 57-річний музикант у своєму Instagram. Нікітюк внесла корективи до тексту пісні, замінивши «ще дві тижні, і запалає» на «ще два-три тижні». Павлік не одразу зрозумів, що це відсилка на гучну фразу колишнього позаштатного радника глави Офісу президента Олексія Арестовича.

Музикант зазначив, що забув про коронну фразу українського політичного діяча «Два-три тижні максимум», але погодився підтримати ініціативу зіркової блондинки. На думку фанатів, дует артистів вдався. «На концертах робіть так. Я вам кажу, порве зал. Ви і так його рвете», – порадила Нікітюк. «Я не знав, що така фішка є. Ще два-три тижні. Класно», – сказав Віктор Павлік.

''Ще два-три тижні'': Леся Нікітюк заспівала з Павліком, присвятивши композицію Арестовичу. Відео

У коментарях відреагували на нову версію хіта: «Щиро, по-нашому, по-галицьки. Ви гарні, дякую вам за посмішку. Дякую, більше людяності та позитиву! Усе буде Україна», «Супер дует», «Круті», «Віктор, ти наш Френк Сінатра. Ти просто топ».

До речі, на знімальному майданчику окрім Павлыка та Нікітюк були присутні Ольга Сумська та її чоловік Віталій Борисюк, Павло Зібров, блогер-мільйонник Даша Кубик, зірка інтернету Влад Шевченко, гумористи Мурафа та Скуратов.

 

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *