Categories: Події

У Дніпрі затримали банду здирників

У Дніпрі повідомили про підозру трьом учасникам організованої групи, які вимагали 8 тис. доларів США неіснуючого боргу.

За процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури повідомлено про підозру трьом учасникам організованої групи за фактом здирництва з загрозою насильства, що завдало значних збитків потерпілому, в умовах воєнного стану (ч. 4 ст. 189 КК України).

За даними слідства, троє дніпрян протягом тривалого часу із застосуванням загроз фізичного насильства вимагали неіснуючі борги місцевих жителів. Так, у серпні 2022 року зловмисники зімітували ДТП зі смертельними наслідками. Вони пообіцяли приховати тіло нібито загиблої людини. За таку «допомогу» зажадали у потерпілого кошти у розмірі 8 тис. доларів США, а у разі відмови загрожували застосуванням насильства йому та близьким родичам.

При отриманні другої частини боргу в сумі 5 тис. доларів США всіх учасників було затримано. Підозрюваним обрано запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Margaret

Recent Posts

Кам’янська міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги від благодійного фонду

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "’Міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги…

3 години ago

На Дніпропетровщині на деяких заправках ввели особливий режим роботи

На заправках WOG у Дніпропетровській області ввели особливий режим роботи. АЗК не працюватимуть з 21:00…

4 години ago

Кам’янська тенісистка здобула перемогу у складі збірної України на Кубку Європи

Ще одну яскраву сторінку до спортивної історії ДЮСШ №3 вписала її вихованка Марія Кочерженко. У…

5 години ago

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "28 червня під час під час перебуванні на…

5 години ago

30 років жахливої трагедії: у Кам’янському вшанували пам’ять жертв трамвайної трагедії 1996 року

2 липня 1996 року у місті Кам’янському сталася аварія на міському електротранспорті. Унаслідок трагедії загинуло…

5 години ago

У Дніпрі рятувальники спустили травмованого чоловіка зі 100-метрового будівельного крану

Сьогодні 2 липня вдень до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що у Соборному…

6 години ago