Про це повідомили на сайті Головного управління Держспоживслужби у Вінницькій області.
Загалом у фальсифікату є дві ознаки: замість “Апрель” на упаковці вказано помилкову назву “Фірма Апрель”. Крім того, на упаковці – неправильна дата виробництва (31 березня 2023 року).
Зокрема, до чиновників звернулася фірма “Апрель”, яка і виявила фальсифікат своєї продукції. Фахівці перевірили продукт та визнали наявність фальсифікату на ринку.
В Україні продають фальсифікат масла (vingudpss.gov.ua)
Тому, якщо ви знайдете в магазині або супермаркеті масло із зазначеними помилками в назві та даті виробництва, необхідно повідомити про це Держспоживслужбу. Порушники не лише використовують чужу назву, а й при цьому порушують технологію виробництва масла.
Якщо нагріти трішки продукту, а потім довести його до кипіння, можна помітити, як від нього відшаровуються маленькі чорні шматочки. Потім вони починають осідати на дні. Ці шматочки вказують на натуральність вершкового масла.
Також можна розігріти сковороду та кинути на її поверхню шматочок вершкового масла. Підробка почне шкварчати та “стріляти” в різні боки, а натуральний продукт просто розтане.
З 1 січня 2025 року в Україні діє система оцінювання повсякденного функціонування, яка замінила медико-соціальні…
Унаслідок вибуху авто постраждав посадовець і його дружина: поліція Дніпропетровщини працює на місці події. Повідомлення…
У четвер, 3 квітня, у Дніпрі на вулиці Березинській, що у Індустріальному районі міста, сталася…
Перша віцепрем'єр-міністерка України – Міністерка економіки України Юлія Свириденко взяла участь у зустрічі з виробниками…
Що може піти не так, якщо сісти за кермо в стані сп’яніння? Правильно — абсолютно…
В перші дні нерестової заборони порушники завдали понад 800 тис. грн збитків, повідомляє Дніпропетровський рибоохоронний патруль.…