«Гвардія наступу» – куди звертатися добровольцям із Кам’янського

Про порядок формування добровольчих бригад повідомив голова Кам’янської РВА Олег Гапіч.

«Продовжується робота з формування додаткових бригад у рамках проєкту «Гвардія наступу», який розпочато за ініціативи Офісу Президента України та реалізується Міністерством внутрішніх справ України.

Всіх, хто вирішив долучитися до штурмових бригад МВС, продовжують приймати представники Нацгвардії, Нацполіції та Держприкордонслужби у ЦНАПі м.Кам’янського, який знаходиться за адресою: проспект Василя Стуса, 10/12.

Вже проведено роботу з прийому добровольців працівниками силових структур у ЦНАПі також і у ВИХІДНІ ДНІ (субота та неділя).

Дякую всім добровольцям, які вже записалися до Гвардії наступу та готові звільняти всі українські землі від російських загарбників.

Гвардійці пройдуть навчання в кілька етапів: спочатку індивідуальне, потім – в складі підрозділу і коли командир буде розуміти, що підрозділ готовий, вони перейдуть до виконання бойових завдань у наступальних операціях задля посилення основних сил оборони нашої країни.

Буде створено вісім бойових бригад. Кожен бажаючий може самостійно обрати, до якої бригади долучитися.

Записатися та заповнити анкету добровольця можна у ЦНАПі м.Кам’янського за адресою: проспект Василя Стуса, 10/12 (працює без вихідних) або на сайті storm.mvs.gov.ua.

Гаряча лінія для консультацій: 080 010 00 20», – повідомив Гапич у соцмережах.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *