«ЮЖКОКС» Кам’янського – чемпіон міста з футзалу

На вихідних у Кам’янському відбувся чемпіонат міста з футзалу під назвою «В єдності наша сила!», сезону 2022-2023 року, між командами виробничих підприємств та аматорських колективів.

Деталі цього захоплюючого, видовищного матчу розповів начальник управління молоді та спорту, голова Кам’янської федерації футболу Едуард Коряк.

«У золотому матчі команді «ЮЖКОКС» потрібно було перемагати у потужного «ГЕС» і команда виконала завдання, здобувши перемогу з рахунком 3:2. Матч видався напружений. Перший тайм з рахунком 2:0 виграв «ЮЖКОКС», але другий тайм розпочався з потужних атак «ГЕС», і за одну хвилину рахунок зрівнявся 2:2! І тут почалось: хвилі атак накачувались то на одні, то на другі ворота. Нічия не влаштовувала жодну з команд. В одній з контратак «ЮЖКОКС» на прикінці матчу вдалося забити переможний м’яч і здобути перемогу. Вітаємо чемпіонів і увесь трудовий колектив підприємства! Дякуємо ЗСУ, віримо в перемогу!», – відзначив Едуард Миколайович.

Він привітав переможців, та відзначив, що команда «ЮЖКОКС» вже другий рік поспіль виграє чемпіонський титул.