5 лютого близько 11:20 на одному з блокпостів поліцейські зупинили автомобіль «ЗАЗ» під керуванням 40-річного жителя м. Дніпро. В ході огляду у чоловіка виявили п’ять сліп-пакетів з кристалічною речовиною. Під час документування злочину чоловік намагався дати поліцейським 5 тис. гривень хабаря, щоб уникнути кримінальної відповідальності. Для фіксування злочину на місце події викликали слідчо-оперативну групу Павлоградського районного відділу поліції.
Вилучене направили на експертне дослідження. Правопорушника затримали в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.
6 лютого слідчим за погодженням із окружною прокуратурою чоловіку повідомили про підозру за ч. 1 ст. 369 Кримінального кодексу України (пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі), а також за ч. 1. ст. 307 (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів).
Внаслідок вибуху тілесні ушкодження отримав поліцейський, військовослужбовець РТЦК та СП, а також чоловік, який кинув…
Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "’Міська лікарня №9 отримала великий вантаж гуманітарної допомоги…
На заправках WOG у Дніпропетровській області ввели особливий режим роботи. АЗК не працюватимуть з 21:00…
Ще одну яскраву сторінку до спортивної історії ДЮСШ №3 вписала її вихованка Марія Кочерженко. У…
Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "28 червня під час під час перебуванні на…
2 липня 1996 року у місті Кам’янському сталася аварія на міському електротранспорті. Унаслідок трагедії загинуло…