Справжнісінька подруга по Знаку Зодіаку — хто вона?

Існує думка, що справжньої дружби між представницями слабкої статі не буває, бо жінки не можуть дружити на відміну від чоловіків, але ось, що говорять астрологи. Перед вами гороскоп подруг, який допоможе розпізнати справжню подругу, інформує Ukr.Media.

Жінка-Овен повинна шукати подругу серед Водолійок. Овну подобається креативність Водолія, якої абсолютно немає у Овна. Енергійність і динаміка Водолія допоможе Овну подивитися на своє життя іншими очима і нарешті розправити крила і летіти на зустріч новому.

Для Тельця дружні і довірчі відносини складуться з Рибами. Телець підкаже Рибам проявити себе в мистецтві, а також навчить бути філософом в життєвих ситуаціях. Міцні і стабільні відносини, взаєморозуміння між цими 2 знаками будуть завжди, протягом багатьох років.

Ідеальною подругою для Близнят стане Овен. Енергетика і товариськість Овна настільки заразлива буде для Близнят, що в цьому союзі ніколи не буде лідерства, бо обидва знаки здатні обходити гострі кути, попри різні погляди на життя.

Прекрасною подругою для Рака стане Телець. У цих 2 знаків дуже багато спільного. Кулінарія, дизайн інтер’єрів, домоводство. Обидва знаки люблять гроші і не виключено партнерство і вельми успішне, а все завдяки дипломатії Рака і принциповості Тельця.

Лев розуміє з півслова Близнят, обидва знаки великий інтерес проявляють до моди і її останнім тенденціям, великі любителі попліткувати про саме відверте, та й за чоловіками відмінно пополювати виходить разом.

Діва бачить своє відображення в Раку, бо обидва знаки люблять комфорт, затишок, тишу і спокій. Вони годинами можуть пити чай і пліткувати про високе, якщо тільки Діва не почне критикувати образливого Рака.

Терези також, як і Лев з розуму сходить по моді і аксесуарам, ці теми для обох знаків більше ніж просто спілкування, це платівка, яка ніколи не змінюється. Жінка Терези наділена здатністю роздаровувати компліменти, які просто необхідні як повітря такому знаку як Лев.

Скорпіон глибоко цінує взаєморозуміння і вірність Діви. Діва пожертвує всім, щоб вирішити проблеми Скорпіона, саме цією якістю характеру Діва подає приклад Скорпіону, якою насправді має бути подруга.

Водолія приваблює комунікабельність Терезів. Здатність Терезів згладжувати нетактовну поведінку Водолія, допомагає цьому знаку не втратити свій імідж. У питаннях моди і створення свого власного стилю Терези допоможуть Водолію, який як би не старався в цих питаннях дуже сильно поступиться Терезам.

Жінку Козерога зможе доповнити Скорпіон, саме з цим знаком Козеріг себе почуває, як за кам’яною стіною, тому що Скорпіон ніколи не буде розпускати плітки за спиною совій подруги Козерога. По своїй натурі Скорпіон максималіст, якого добре розуміє принциповий Козеріг. Ці 2 подруги здатні перевернути гори.

Водолію дуже сподобається дружити зі Стрільцем. Ця дружба починається зі школи і триває в університеті. Вони весело можуть проводити час у відрядженнях або подорожах. Водолій розкриє секрети по відкриттю свого бізнесу, а Стрілець допоможе познайомитися з потрібними людьми.

Мрійливу жінку, під знаком Зодіаку Риби, саме Козеріг навчить розуму, який так іноді необхідний легковажним Рибам.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *