Чим завершилися поєдинки, розповів начальник управління молоді та спорту, голова Кам’янської федерації футболу Едуард Коряк.
У суботу визначилися срібний і бронзовий призери чемпіонату Ліги «В». Ними стали команди «Самсон» Северодонецьк та «Арсенал» Кам’янське.
Усі результати суботи:
«Самсон» – «ГЕС» «В» 3:3,
«Арсенал» – «ЛФК» «В» 11:4,
«БАМ Сіті» – «Альянс» «В» 2:8,
«Дніпровські вовки-2» – «Камет Сталь» «Б» 5:1,
«Дніпровські вовки» – «Спортинг» «А» 2:9,
«Баглєй» – «Вогнеборець» «Б» 3:4.
У неділю визначилися переможці та призери чемпіонату Ліги «Б». В запеклій боротьбі нагороду виборола команда «Баглєй», забивши на два голи більше свого суперника.
«Вітаємо «Баглєй» з першим місцем, «ПМГУ МПС» з другим місцем, «Вогнеборець» Северодонецьк з третім місцем Ліги «Б» чемпіонату Кам’янського з футзалу «В єдності наша сила!» сезону 2022-2023 р. між командами виробничих підприємств та аматорських колективів. Дякуємо ЗСУ, віримо в перемогу!», – зазначив Едуард Коряк.
Він нагородив переможців та призерів, та зазначив, що дуже скоро стартує інший турнір, тому спортсменам не час розслаблятися.
Усі результати неділі:
«Вогнеборець» – «Петриківка» «Б» 4:2,
«Атлетік» – «Сенатор» «А» 6:3,
«Металлург» – «Лєон» «А» 4:1,
«Союз Сталь» – ФК «Титан» 4:5,
«Баглєй» – «ПМГУ МПС» «Б» 7:5.
Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "9 серпня, внаслідок ДТП на Одещині, помер капітан…
У Дніпропетровській області з міркувань безпеки змінено графік руху кількох пасажирських та приміських поїздів. Як…
Про них повідомив мер міста Андрій Білоусов. Більш детально дивіться у відеосюжеті:
14 серпня на вулиці Магдебурзького права у Дніпрі було неспокійно. Там сталась стрілянина. Про це…
Лівобережний волонтерський центр "Світ дитинства" ГО "Бджола" та ГО "Фонд розвитку Кам'янського" провели третю зміну…
14 серпня бригади КП «Міськсвітло» працювали одразу на кількох ділянках міста. На проспекті Свободи, 55…