Categories: Події

Пенсіонера, якого розшукували на Дніпропетровщині, знайшли мертвим

У Дніпропетровській області знайшли мертвим 81-річного Івана Смирнова. Чоловік 22 січня 2022 року пішов із дома у Новомосковську і більше його ніхто не бачив. У зв’язку з цим його оголосили у розшук.

У понеділок, 13 лютого 2023 року, його знайшли мертвим. Через це пошуки припинили. Про це повідомляє Інформатор із посиланням на пошуково-рятувальний загін “Мілена”.

Також факт події Інформатору підтвердили в пресслужбі ГУНП в Дніпропетровській області. Попередньо відомо, що чоловік помер власною смертю.

Олена

Recent Posts

У Дніпрі затримали двох агентів РФ, які підірвали автомобіль прокурора

СБУ та Нацполіція затримали двох агентів російських спецслужб, які 6 червня вчинили теракт у Дніпрі,…

29 хв. ago

У Кам’янському відбувся відкритий Кубок Дніпропетровської області з тхеквондо

У суботу, 7 червня, в Камʼянському на базі СК “Прометей” пройшов відкритий кубок Дніпропетровської області…

59 хв. ago

Юна художниця з Кам’янського перемогла у конкурсі

Як ми вже повідомляли, на цьому тижні стали відомі довгоочікувані результати ІІІ Міжнародного конкурсу мистецтв…

1 годину ago

Росіяни атакували Дніпропетровщину КАБами і артилерією: є загиблий та постраждалі

Про це повідомив голова ОВА Сергій Лисак. "Обстріли з РСЗВ «Град» та важкої артилерії, застосування…

2 години ago

Ніч у Кам’янському минула без тривог

Про це повідомив мер міста Андрій Білоусов. "Ніч у Кам’янському минула без тривог та надзвичайних…

2 години ago

У Дніпрі патрульні виявили УАЗ, який перебував у розшуку

У Дніпрі виявили автомобіль у розшуку. Учора на вулиці Лозовій патрульні помітили припаркований на узбіччі…

2 години ago