До уваги пільговиків Кам’янського!

Стартувала нова форма отримання субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Про це повідомляє голова Кам’янської РВА Олег Гапіч.

«У січні 2023 року завершено реформу монетизації пільг, яка була розпочата в 2019 році.
Пільги на оплату житлово-комунальних послуг їх одержувачам з січня поточного року надаються виключно у грошовій готівковій формі (нарахування – в січні, виплата – у лютому).
Раніше існували дві форми грошової виплати: готівкова та безготівкова. Зміни, що набули чинності, стосуватимуться пільговиків, які у 2022 році отримували пільги у грошовій безготівковій формі (кошти надходили на обліковий запис в АТ ,,Ощадбанк”, звідки спрямовувалися надавачам житлово-комунальних послуг).
Виплата пільг на оплату житлово-комунальних послуг пільговикам тепер здійснюється у грошовій готівковій формі шляхом перерахування коштів Пенсійним фондом України:
тим пільговикам, які до грудня 2022 року вже отримували відповідні пільги у готівковій формі, а також тим, які звернулися за наданням виплати починаючи з грудня 2022 року, Пенсійний фонд України перерахує кошти на їхні рахунки, відкриті в уповноважених банках або для виплати через відділення АТ «Укрпошта». Це залежить від способу виплати, обраного одержувачем пільги.
пенсіонерам, які до грудня 2022 року отримували пільги у грошовій безготівковій формі, виплата здійснюватиметься шляхом перерахування коштів на їх пенсійні рахунки в уповноважених банках або через відділення АТ «Укрпошта», де людина одержує пенсію.
пільговикам, які до грудня 2022 року отримували пільги у грошовій безготівковій формі і не є пенсіонерами (тобто в Пенсійного фонду України відсутні виплатні реквізити банківського рахунку або адреса доставки коштів) кошти на виплату пільг перераховуються на їх поточні рахунки, відкриті Пенсійним фондом України в АТ «Ощадбанк».
Про відкриття такого рахунку в банку органи Пенсійного фонду України інформують пільговика.
Щоб одержати кошти з такого рахунку, потрібно особисто звернутися до АТ «Ощадбанк» для укладення договору банківського рахунку.
Якщо ж пільговик бажає отримувати кошти пільг на рахунок, відкритий в іншому банку, або через відділення АТ «Укрпошта», він має звернутися із відповідною заявою до органу Пенсійного фонду України в обраний спосіб:
особисто до будь-якого сервісного центру головного управління Пенсійного фонду України (перелік діючих сервісних центрів);
поштою;
через особистий кабінет на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України.
Слід зазначити, що пільговики, які отримають пільгу у грошовій готівковій формі, зобов’язані самостійно сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми виплаченої їм пільги, тобто АТ ,,Ощадбанк” більше не адмініструватиме розрахунки пільговика з надавачами житлово-комунальних послуг, як це було при наданні пільги у грошовій безготівковій формі», – говориться в повідомленні.

Олена

Recent Posts

З небезпечних зон Дніпропетровщини евакуювали усіх дітей

З 11 громад Синельниківського району евакуювали усіх дітей, передає "Відомо" з посиланням на голову Дніпропетровської…

5 хв. ago

У Кам’янському готуються до проведення Кубку з футзалу серед дітей

Згідно затвердженого положення федерацією футболу міста Кам'янське, управлінням молоді та спорту міської ради з 10…

9 хв. ago

У Дніпрі легковик збив жінку на “зебрі” та поїхав далі (відео)

На вулиці Надії Алексєєнко у Дніпрі водій легкового автомобіля збив жінку прямісінько на пішохідному переході,…

1 годину ago

На Дніпропетровщині з початку року зафіксували 720 порушень щодо номерних знаків

З початку року патрульні поліцейські Дніпропетровщини виявили 720 порушень вимог законодавства щодо використання номерного знаку…

2 години ago

У Дніпрі викрили шахрайський кол-центр

Про це повідомляє "Дніпро оперативний". Шахрайський кол-центр на 60 робочих місць викрили у Дніпрі. Зловмисники…

2 години ago

У Дніпрі посеред проспекту загорівся Hyundai

У середу, 25 лютого, у Дніпрі сталася пожежа на Слобожанському проспекті. Там загорівся автомобіль Hyundai.…

3 години ago