Categories: Культура

Афіша Кам’янського Театру ім. Лесі Українки на 3-5 березня

Театр ім. Лесі Українки обіцяє цього тижня своїм глядачам максимально веселу програму: дорослим глядачам на вибір пропонуються аж три комедії, а діти зможуть подивитись веселу музичну казочку.

НОВА СЦЕНА (вул. М. Лисенка, 24)
3 березня, 18:00 – Надія Птушкіна «ЧОЛОВІК ДО СВЯТА», ліричнакомедія на 2 дії
Неймовірна історія трапилася зі скромною бібліотекаркоюТетяною. Їй вже «стукнуло» п’ятдесят, вона незаміжня, а особисте життя зосередилось на самовідданому догляданні старенької хворої матері. Аж тут втручається Його Величність Випадок! Помилковийдзвінок у двері все перевертає в одноманітному розміреном ужитті двохжінок, а ще – починає   відрахунок нового часу для респектабельного бізнесмена Ігоря і продавчині овочевого магазину Діни.

ОСНОВНА СЦЕНА (пл. 250 річчя міста, 2)
3 березня, 18:00 – Марк Камолетті «ЛЮБОВ-ЛЮБОВ, або ЯК МИ ВЛЕТІЛИ», ульотна комедія на 2 дії.
Ця комедія про те як молодий паризький ловелас одночасно закрутив роман із трьома чарівними стюардесами. Всі вони літають на різних авіалініях і завдяки цьому винахідливий молодий чоловік підлаштовує своє життя під розклад «прильоту-відльоту» всіх своїх «наречених». Та одного цей «геніальний» план дає збій.

4 березня, 16:00 – Жан Пуаре «Я ЙОГО ДРУЖИНА», іронічна комедія на 2 дії.
Сім’я та флірт… Чи можливо поєднати непорушність сімейних засад і бажання розважитися? Чоловік у віці «сивина в бороду, біс у ребро» наважується запросити побачення молоду дівчину. Зненацька додому повертається дружина. Як бути? У паніці він оголошує подругу… своєю дочкою. Події розвиваються. Мудра дружина дає можливість своєму невірному чоловікові пройти до логічного кінця весь шлях його натхненної брехні.

5 березня, 11:00 – В. Орлов «ЗОЛОТЕ КУРЧА», музична казка, 3+.
Абсолютно неймовірна історія про те, як Лисиця надумала викрасти у Діда з Бабою золоте яєчко, виростити за допомогою Вовка золоту курочку і розбагатіти. Але не так сталося, як гадалося! Замість курочки з яйця вилупився півник! Добродушний і наївний Вовк стає справжнісіньким татком для курчати. Не хочеться заздалегідь розповідати, що буде, коли названий син дізнається ім’я улюбленого татка. Досить нагадати, що в добрих казках усе зазвичай закінчується всім на радість.

Margaret

Recent Posts

До уваги кам’янчан: водійські права видаватимуть за новими правилами

Головна мета цих змін – поступово привести українські правила у відповідність до європейських стандартів та…

7 години ago

Кам’янське втратило свого захисника

Трагічну новину повідомив мер міста Андрій Білоусов. "7 грудня 2024 року захищаючи Україну від російських…

9 години ago

На Дніпропетровщині дитина випала з вікна 3 поверху

У середу, 8 липня, у Саксаганському районі Кривого Рогу дитина випала з вікна будинку. Це…

9 години ago

Кам’янський шахіст переміг на кваліфікаційному турнірі в Дніпрі

З 2 по 5 липня у Дніпрі відбувся кваліфікаційний шаховий турнір із виконанням норми І…

10 години ago

Дніпрянин ошукав фермерів за допомогою “липової” спадщини

Слідчі скерували до суду обвинувальний акт за фактами заволодіння земельними ділянки громади вартістю понад 3,2…

10 години ago

Раптово померла відома співачка і зірка легендарного хіта “Party Rock Anthem”

У віці 37 років раптово померла співачка Лорен Беннет, яка здобула світову популярність після участі…

11 години ago