Керівники Кам’янського району взяли участь у засіданні у Зеленського

Про це повідомив голова РВА Олег Гапіч.

«В залі засідань районної військової адміністрації разом з головою районної ради Максимом Чехутою, головою адміністративного центру району Андрієм БІЛОУСОВИМ, сільськими, селищними, міськими головами Кам’янського району взяли участь онлайн в засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.
Сьогодні місцева влада має велику відповідальність перед громадянами. Наше завдання зробити, кожному на своєму місці, свій вклад у зміцнення держави.
Розвиток економіки, робота з внутрішньо переміщеними особами, забезпечення обороноздатності, стабільна робота об’єктів інфраструктури – про все це йшлося на засіданні.
Президент Володимир Зеленський в своєму зверненні до учасників заходу зазначив, що, враховуючи потужний потенціал нашої держави, дуже важливо приймати вчасні та оперативні рішення, які не тільки направлені на наближення Перемоги, але й на покращення життя людей та розвиток держави в цілому.
Районна військова адміністрація та органи місцевого самоврядування району роблять все можливе, щоб підтримати Збройні Сили та забезпечити належний і комфортний рівень життя наших мешканців та внутрішньо переміщених осіб, які знайшли прихисток в нашому районі.
Всі разом об’єднавшись – ми досягнемо поставлених цілей та виконаємо на своєму рівні доручення Президента України», – йдеться у повідомленні.

Вам буде цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *