Названі ліки «від серця», які не тільки не допомагають, а роблять ще гірше

Багато людей продовжують приймати популярні ліки-пустушки, коли заболить чи заколе в грудях. Але ці пігулки чи краплі не тільки не допомагають, а роблять ще гірше, адже від прийому «льодяників» може складатися враження, що вони допомогли. А тим часом візит до кардіолога буде знову відкладений…

Про недієві препарати розповів відомий невролог Євген Скрипник в Instagram.

Недієвий препарат №1: Валідол
Лікар називає валідол «смертю з ментоловим смаком». Валідол — це ліки, які зовсім не лікують.

«Не вважаю і доказова медицина також, що це ліки! Навіть не БАД, просто цукерка!» — обурюється Скрипник.

Але чомусь в інструкції є такі показання, як напади стенокардії легкого ступеня тяжкості, морська та повітряна хвороби, істерія, невроз, головний біль, пов’язаний із застосуванням нітратів.

Діюча речовина Валідолу — Ментола ізовалеріат (олія м’яти). Вона ж входить до складу зубної пасти та жуйки. По суті — це ароматизатор.

На початку 20-го століття валідолом лікували захитування в потягах та караблях, лікували потяг до алкоголю.

Доказової бази Валідолу зовсім не існує! Його не рекомендує жодна з міжнародних організацій, і препарат ніде не використовується крім країн колишнього Радянського Союзу.

«Так, при морській хворобі, при неврозі можна смоктати замість льодяників — м’ятні з плюсом! Але якщо, стенокардія — то прийом валідолу може бути останнім! До лікування стенокардії, серця, немає ніякого відношення!

Валідол — це ліки які не мають ніякої ефективності — на рівні м’ятних цукерок!

Зазначимо, що стенокардія — це клінічний синдром (комплекс симптомів), який проявляється відчуттям важкості, дискомфорту та болю в серці або за грудиною.

Недієвий препарат №1: Корвалмент

Цей відомий диво-засіб активно рекламують по телебаченню зі слоганом «Корвалмент — швидка допомогу вашому серцю».

Зараз дуже багато Українців за кордоном, і коли вони приймають ці «ліки» — то лікарі, які там, дивуються і не розуміють як ми це приймаємо і навіщо!

За словами Євгена Скрипника, цей препарат не містить ніякої речовини для покращення роботи серця. Але в показах написано — стенокардія легкого ступеня, функціональні порушення серцево-судинної системи, комплексне лікування гіпертонічної хвороби.

Корвалмент, як і Валідол містить Ментолу ізовалеріат (олію м’яти)…

«Людина замість того, щоб звернутись до лікаря, викликати швидку допомогу після реклами приймає ці ліки і втрачає дорогоцінний час і, на жаль, в деяких випадках і життя!» — застерігає лікар.

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *