Кам’янчанка проходить відбір у штурмову бригаду «Лють» (відео)

Світлані Гоцик 26 років. Вона проживає у м. Кам’янське. З 13 років почала свою спортивну кар’єру з боксу та отримала спортивний розряд «кандидат в майстри в спорту». Потім займалася змішаними єдиноборствами і знову успішно — у цьому спорті неодноразово ставала чемпіонкою світу та показала, що вона сильна і тілом, і духом.

Ставши чемпіонкою світу зі змішаних єдиноборств, Світлана продовжила розвивати свої здібності, адже розуміла, що завжди знайдуться ті, хто захоче помірятися з нею силами.

і в спорті, і в житті – я воїн – неодноразова чемпіонка світу зі змішаних єдиноборств світлана гоцик проходить відбір до штурмової бригади нацполіції «лють»

Сьогодні, коли ворог щодня атакує нашу країну, вбиває мирних мешканців, спортсменка не схотіла лишатися осторонь боротьби українського народу з російським окупантом. Коли дізналася, що багато її колег по спорту долучаються до штурмових бригад МВС, також вирішила стати на шлях боротьби.

«Маю гарну фізичну форму, тому випробування на фізичну підготовленість не стало для мене перешкодою. Звичайно, маю переживання, але контролюю їх та психологічно готова до боротьби з ворогом. Знаю, що впораюся з ним», – впевнена дівчина.

і в спорті, і в житті – я воїн – неодноразова чемпіонка світу зі змішаних єдиноборств світлана гоцик проходить відбір до штурмової бригади нацполіції «лють»

Світлана розповідає, що хоче докласти максимум своїх сил та можливостей, щоб наблизити країну до перемоги:

«Тому вирішила долучитися до підрозділу «Лють». Знаю, що до полку вже вступило багато спортсменів, буду серед однодумців, які націлені на перемогу».

 

Вам буде цікаво

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *